Paylaş

Yeni Nesil Chat Tennolojileri


Paylaş

İnternetin ilk kulanımına başlandığı dönemlerde chat sistemleri şimdiki gibi yaygın değildi. Girebileceğiniz sınırlı sayıda chat siteleri vardı ve bu sitelerde bir insan ile gerçek hayatta sohbet edermiş gibi chat yapmak mümkün olmuyordu. Birkaç tane chat odaları açılırdı ve ne olduğu belirsiz yüzlerce kişi odaya girer herkes birbiriyle tanışmak isterdi. Bu da sohbet etmek isteyenler yada tanışmak isteyenlerin bütün hevesini kaçırırdı.

Artık ilerleyen teknolojimiz sayesinde yeni chat sistemleri gelişti ve bu sayede sohbetlere derinlik ve çekicilik kazandırıldı. Yeni geliştirilen sohbet sistemleri chatevi.com adlı sitesinde sorunsuz hizmete dayalı olarak kullanıma açıktır ve herkes bu özelliklerden faydalanabilir. Chat sistemlerinin geliştirilmesindeki asıl amaç insanların birbiriyle yakınlaşmasını sağlamak ve iki tarafında birbirine karşı güven kazanmasını sağlamak olmuştur.

Bir insanla sadece yazı yazarak chat yapmak ile görüntülü chat, sesli chat ve kameralı chat yapmak çok farklıdır. Görüntülü ve sesli chat yaparak insanlarla gerçek hayatta ettiğiniz sohbetlerden farksız bir biçimde sohbet edebilirsiniz. Aynı şekilde farklı şehirlerdeki ve ülkelerdeki yakınlarınız ile grup olarak konuşabilir hasret giderebilirsiniz. Şirketinize ait toplantıları yada elemanlarınızla ilgili görüşmelerinizi canlı veya sesli sohbet ile yapabilirsiniz.

Bu sayede yorulmadan sadece bilgisayarınızın başında kendinizi gerçek bir toplantı yapıyormuş gibi yada akrabalarınızın yanındaymış gibi sohbet edebilirsiniz. chatevi.com bu tür sohbetler için size çok iyi imkanlar sağlıyor ve kesintisiz hizmet ile sohbet kültürünüzü genişletiyor. chatevi.com sitesinde çeşitli makaleler okuyabilir gündemdeki mevzular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemizden oda kiralayabilir arkadaşlarınızla burada sohbete başlayabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla güvenli bir şekilde tanışmak istiyorsanız sitemize bekliyoruz. chatevi.com sitesinde herhangi bir durumdan şikayetçi olmanız durumunda yada öneri yapmak istediğinizde menüden iletişim butonuyla yöneticiye ulaşabilirsiniz.

2 Ocak 2012 Saat : 9:06
  Genel

Yeni Nesil Chat Tennolojileri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed