Paylaş

Winamp İle Müzik Çalma Video İzleme Özelligi


Paylaş

Winamp ve büyük kardeşi PC Winamp arasındaki fark sadece ses dosyaları (MP3, AAC, OGG, WAV) oynayabilir olmasıdır. Müzik dosyaları adı, sanatçı veya albüm, bu kadar, ne yazık ki göre SD kartında kategorize edilebilir. Bu örneğin, türe göre koleksiyonunuzu organize etmek mümkün değildir. bu çalma listeleri oluşturmak mümkün olduğunu ve Winamp otomatik olarak en sık dinlemek şarkı listeleri oluşturur makyaj için.

Albüm kapağı ile birlikte, size ekranda parça gezinmek için izin düğmeler bulacaksınız. shuffle ve tekrar işlevleri de vardır. Ne zaman da şarkı ya da onu alınır albüm performans sanatçısı atlayabilir bir parça dinlerken. Kullanışlı arama fonksiyonu müzik koleksiyonu önemli bir konum bile, size şarkı, sanatçı veya albüm aradığınız bulmanıza yardımcı olur.
 Size zil sesi olmak için bir şarkı ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca mümkün YouTube’da video klipleri oynatmak için yapar Google ya da YouTube bir şarkı hakkında daha fazla bilgi için arayabilirsiniz.
Eğer Android Last.fm uygulaması yükledim • Eğer Winamp size oynadığınız şarkıları scrobble sahip seçeneğiniz vardır.

Ekran Blokaj olmadan Winamp kullanabileceğiniz anlamına gelir kendi lockscreen, kurabilirsiniz. can sıkıcı: test aşamasında Winamp kilit Ben gerektiği anlamına geliyordu orijinal blok, iki ekran kilidini engelledi.
senkronize müzik USB veya WLAN üzerinden: Favori özelliği •. Bu özelliği yararlanmak için PC’nizde yüklü Winamp 5.59 Beta olması gerekir.

USB üzerinden senkronize ama (Winamp benim bilgisayar kilitleniyor tutulur) WLAN seçenek gerçekten işe yaramıştı test aşamasında benim için işe yaramadı. benim telefon yönlendiriciye bağlı ettikten sonra benim bilgisayar çıktı ve ben senkron veri başardı. Ancak, Winamp her sanatçı ya da grup büyük bir karmaşa içine benim SD kart döndü benim SD kart, üzerinde yeni bir klasör oluşturdu. o bir klasörü seçmek için mümkün olsaydı daha uygun olurdu.

13 Mart 2011 Saat : 4:42

Winamp İle Müzik Çalma Video İzleme Özelligi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed