Paylaş

Twitter Sohbet


Paylaş

Ne görüyorsunuz ilk kez twitter chat kullanarak başlattığınızda? Pano kafa karıştırıcı mı? Eğer öyleyse, çok yakında bir kez onu asmak olsun keşfedeceksiniz Twitter onu daha yakından tanımak daha kolay olur bu konuda endişelenmenize gerek yok. Sadece sohbet odaları söylediklerine miniarticles oluşturarak gibi Twitter chat tüm makale yazma gibi değildir. Niş sık sık bahsediyoruz takipçileri kazanırlar. Birçok kişi ile iyi sonuçlar almak, ancak doğru kullanıldığında gereksiz bilgi verilmemeldir.

Arkadaş listesinde bir odak az ve yerine son konuşmaları vurgulanır. Konuşmalar da senkronize edilir, bu nedenle kolayca masaüstü başladı telefonunuza bir sohbet içine geriniz. Kolayca sıkıcı eski grup sohbet odaları daha sonsuz daha yararlı bir görüşme, birden fazla arkadaş ekleyebilirsiniz. Ayrıca birden çok istemci arasında denge kurma ihtiyacı sınırlar bu hizmetleri, Facebook ve Google Talk hesapları ile sohbet etmek için oturum açabilirsiniz.

Twitter chat ile takipcisi olduğunuz insanları bu sisteme davet ederek kameralı sohbet ederek twitter’a renk katın basit takipci sisteminden artık vazgeçin ve gerçek sosyal paylaşımı twitter chat ile paylaşın diyoruz.

17 Kasım 2011 Saat : 1:09
  Chat- Genel

Twitter Sohbet Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed