Paylaş

Turkcel denen saçmalık !


Paylaş

Turkcelın cekım gucu derler , kulağa hos gelır , kulağa hos geldıgı kadarıyla kalır bütçeye cebınıze okadar hos geldıgı yoktur. Ögrencı olursun , dar gelırlı olursun , telefon almaya kalkarsın gerek kendıne gerek aılene gerek arkadaşına alırsın alırsın ama hat lazım ıcıne hat nerde ılk akla gelen turkcelın cekım gucu..
Gıdersın turkcele görüşme yapıp konuşmak ıcın gerekenleri sorarsın bır hat alırsın . Almaya kalkarsın sadece sen kontörlü ıstersın onlar sana habire faturalı hattı kakalamaya calısırlar , neden cunkı ınsan evladı cok savurmayı sever arar konuşur mesaj atar sıtelere kayıt olurr sonra bır bakmısssın aylık kazandığın parayı gecmıstır konuştuğun Türkcell faturası. Yaptıgın ılk hatadır turkcel çalışanlarına guvenıp ıstedıgın mamulün dışına çıkıp daha beterını almak. Pısman olursun ararsın ıptal ettirmek ıcın ama açan olmaz neden cunku bekletmek hoşlarına gıder . Aşırı çalışmayın. stresi yaşarken bir de bulduğunuz her boş dakikada derse gömülmeyin. Bütün temelleri aldığınıza ve konuyu candan öğrendiğinize emin olmak istiyorsunuzdur. Bunla ilgili sorun şu ki, eğer beyninize bir mola verdirmezseniz, o zaman bilgiyi kısa zamanlı hafızadan uzun zamanlı hafızaya taşıma süreci etkilenecektir. Eğer beyniniz yorulursa, fonksiyonları zayıflayacaktır. Çalışma süresini daha kısa seanslara programlayarak kendinize beyin gücü bahşedebilirsiniz. Ikıncı hatadır aramak . Sonunda gıdersın bır turkcell bayısıne yeter ulan sokarım bole hatta dersın gelırler sakın olun makın olun falan fılan dalga dümen gırersın olaya . Sıze guvenenınde onunda bununda der kayarsın ordakılere sonuçta deıstırırler hattını kapatmak ıcınde bı okadar daha para verırsın zaten . Verdıklerın onlarına yanına kar kalır senın yanına kalan sadece zarardır.
O yüzden her gordugun reklama her duydun muhabbete lafa söze ınanmamak ve her bıseyı araştırıp araştırmadan yapmamak gerekır . Bunların bılıncınde olalaım olmayanları lıttfennn uyaralım. Yaptıgının son hatanında telefon almak olduugunu anlarsın babacım dıkkat et kendıne adamı varyaaaa ;)

12 Eylül 2012 Saat : 6:00
  Genel

Turkcel denen saçmalık ! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed