Paylaş

Tarayıcı Tabanlı Oyunlar


Paylaş

Tarayıcı tabanlı yani internet sayfası üzerinden oyun, oldukça uzun bir süre süredir var. 3D oyunlar vardı ve bunların çoğu yan kaydırma, aksiyon, macera, ya da strateji oyunlarıdır. Zamanla, web tabanlı teknolojisi, tarayıcı tabanlı bir oyun içinde 3 boyutlu bir dünya yaratmış olabilir noktaya kadar gelişti. Daha fazla ve tarayıcı tabanlı oyun piyasada görünüyor. Bazı sayfalarda oyun oynamak için ücret ödemezsiniz. Piyasadaki tüm yeni oyunlar geliyor, burada yeni bir tarayıcı tabanlı oyun test her zaman akılda tutulması gereken önemli birkaç şey vardır.

 Oyunun grafiklerine göz atın. İnternet gecikme süresi nedeniyle lekeler olabilir, ancak grafik sürekli olarak birbiriyle örtüşen iseniz, ya da onlar solmaya ve aşımına uğrarsa, o zaman oyun organizatörleri bildirmek isteyebilirsiniz.

Çoğu oyunda oldukça yeni olan bu yana tek seferde oynayan bir çok kişi yoksa, anlaşılabilir olacaktır. Oyun dünyasını tanımak için bu zamanı kullanın. Ayrıca, oyunu isterseniz, bu konuda arkadaşlarınıza anlatmak, ve bunu kontrol etmek için onları davet ediyoruz.

Onlar sadece oyun ortamında etrafında oynamak isteyen iken onları öldürmek için insanlar rahatsız değilsiniz böylece bir PvP, PvE, veya bir kombinasyon oynamaya anladığınızdan emin olmalısınız.

Bir oyun içine çok önce, çok fazla zaman araştırıyor yapmak veya bir sonraki seviyeye ilerlemek yardımcı olmayacaktır savaşları harcamak değil, böylece yukarı seviyeye nasıl öğrenin. Eğlenin! Çok ciddi bir oyun ne olursa olsun oyun almayın. Halletmek için aynı zamanda deneyimini kazanırken oyun kurallarını ve hilelerini öğrenmiş olacaksınız.

 

31 Ekim 2011 Saat : 4:20
  Genel

Tarayıcı Tabanlı Oyunlar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed