Paylaş

Sosyal Topluluklar Ve Sosyal Yaşam


Paylaş

Biri açacakları kullanmak için iyi olduğunu sordu. O yüzden bu konuda çok fazla zaman harcamak için gitmiyor Sen internet kapalı açacakları her türlü alabilirsiniz dedi. Açıcılar yararlı ama ilk başlangıç ​​sosyal etkileşim vardır. Ama iyi bir açıcı olabilir sen emin değilseniz, bu uyumlu olmayacak. Eğer kızın kafası gerçekten pisliği, o “Bu ancak iyi bir açıcı bu adam gerçekten tüyler ürpertici” dedi. Düşünüyor olacak çünkü

Sosyal hayvanlar gibi, daha fazla sosyal biz, daha çekici biz. Kadınların biyolojik nedenlerle kısmen onların arkadaşı o arayın. Eğer bilmiyorsanız kişiye kadar gidip onları konuşuyor rahat iseniz, yok sen yol bazen aşağı kullanışlı gelecektir düşünüyor? Ne kaybolmak varsa ve yön sormak gerekir?

Kadınların toplumsal biz hiç olacak daha farkında bir teori vardır. Onlar çocukluk çağında başlayan bir başlangıç ​​yapmış olursunuz. Biz-senaryolar halinde, vb Onların faaliyetleri daha çok sosyal beceri bina yöneliktir ne yapmaktan Onlar bebek oynamak birbirlerini vb öldürme, tanklar, silahlar ile oynamak. Bu yüzden, sosyal beceri kazanma çalışmak zorunda.

Reddetmek nedir: Eğer beş dakika bir kadın konuşursanız ve o düşünün, sizi reddeder? O bu ilk beş dakika ve kendinizi sunduğu şekilde reddetme’s. Öyleyse, bu kadar zor yapmayız. pratik tutun. Her deneyim öğrenin ve hareket. O “sen kaç kız DC’de bir fikrin var mı? Hepsini konuşmak için yeterli zaman bile yok. Bu çerçeve olmalıdır” dedi.

Öte yandan, ilk beş saniye içinde reddedilen alıyorsanız eğer, sizin vücut dili ile bir şey gerçekten yanlış muhtemelen vardır. iyileştirmek için bir yol daha fazla kişi ile etkileşime etmektir. Eğer insanların vücut dili ve yansıtma farkında deneyebilirsiniz.

Vücut dili geliştirmek için bir yol daha sosyal etkileşim olmasıdır. Eğer sosyal olmak için bir şans kullanın. kenarında Live. geçen hafta sen kimseye konuşmadık varsayalım. Bu hafta birisiyle konuşmak. mağaza katip sohbet, vb düşünün, emin olmak ve kendine güvenen insanlar hakkında. , Düşünün nasıl olurdu kendine güvenen bir kişi hareket? O zayıf ve maço beden dili hem güvensizlik kaplama olduğunu belirtti.

Her şey şimdi başarılı konum sen bu hataları geçti sadece olmasıdır. Biz Tiger Woods bakabilir ve söylemek “Bu imkansız.” Benzer şekilde, biz gerçekten pürüzsüz ve güçlü kadınlara çekmek gibi adamlar bakabilir, ve biz düşünmek “Bu imkansız.” Hayır, emek ve uygulamaya geçirilecek.

11 Nisan 2011 Saat : 8:31

Sosyal Topluluklar Ve Sosyal Yaşam Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed