Paylaş

Sosyal Medyaya Bakış


Paylaş

Sosyal medya’da chat, arkadaşlık yapmak için kurulan sohbet bölümleri Türkiye’de oldukca fazla kullanılmaya başlandı insanlara açık paylaşımların, tartışmaların olduğu sosyal medyalara artan büyük ilgi ile ”chat” siteleri azda olsa popilerliğini yitirmiştir. İnsanlar sosyal paylaşım sitelerinde chat yapabildiği gibi beğendikleri müzik, veya video’yu arkadaşları ile paylaşabiliyorlar.

Sosyal medya, sürekli gelişen, birçok işletme sahipleri ve iş profesyonelleri eğilimlerin üstünde kalmak ve en iyi uygulamaları zor yapıyor, Sosyal Medya Pazarlama Üniversitesi kurucusu ve baş stratejisti dedi. Biz sosyal iş dünyası liderleri, önde gelen kenar stratejileri ve uzman ve akranları ile ağ, yeni hakkında bilgi edinmek, soru sormak için bir platform sağlamak için bu Twitter sohbet başlatmak için karar verdik.

Facebook ile başlayan sosyal medya Twitter ile yoluna son hızla devam ediyor. Türkiye’ye ait şuan için gelişmiş bir sosyal paylaşım sitesi yok ama çok yakında Türk web masterler’de dünya çapında olmasa bile Türkiye’de popilerleşebilecek bir sosyal media yazılımını gerçekleştireceklerdir.

Sosyal Medya Dünyanın en güvenilir sosyal medya eğitim programı Dersler bazı sosyal medya ve online pazarlama en iyi uygulamaları konusunda dünyanın önde gelen yetkilileri tarafından öğretilen ve müfredatta etkileşimli oturumlar ve sosyal medya strateji, platform ve araçları ile ilgili talimatlar içerir.

 

19 Ekim 2011 Saat : 5:19
  Chat- Yasam

Sosyal Medyaya Bakış Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed