Paylaş

Sorunlu Gençler Tedavileri


Paylaş

Uyuşturucu bağımlılığı, depresyon ya da diğer ciddi sorunları, tedavi tabanlı çözümler en iyi seçenek olabilir sunan konut tedavi merkezleri ile mücadele sorunlu gençler için . Konut tedavi merkezleri genellikle her sorunlu teen yakından izlemek ve akademisyenlerden oluşan bir müfredat ek olarak tedavi sağlamak için tam bir psikiyatrik personel, egzersiz ve kişisel gelişim. Sorunlu Gençler ilaç rehabs 24 saat denetim, yapı ve tedavi, genellikle üç altı ay, zamanla gerekirse daha uzun bir süre olmasına rağmen gençler katılabilir. Bu programlar da, ev sorunları belirlemek ve böylece gençler, tedaviden sonra geri dönmek için bir destekleyici, yapılandırılmış ev adresi için ailelerle çalışmaktadır.

Sorunlu gençler, ebeveynlerinin ne verebilir üzerinde ve ötesinde yardıma ihtiyacınız ayaktan tedavi programları özellikle kurtarma için zaten kararlıyız gençlere yönelik, uygulanabilir bir seçenek olabilir. Gençlik mücadelesi için bu tedavi seçenekleri bireysel veya grupla psikolojik danışma, aile danışmanlığı veya madde bağımlılığı tedavi merkezleri de dahil olmak üzere çeşitli tedavi seçenekleri önerilir. Gençler mücadele için ayakta tedavi programları çok faydalı olmasına rağmen, genellikle görece kısa süreli ve şiddetli duygusal veya psikiyatrik sorunları olan gençler için tasarlanmış değildir.

Tedavi programları, konut uyuşturucu tedavi merkezleri, ve konut tedavi programları kombinasyonu: konut tedavi merkezleri üç ana türü vardır. Her sorunlu gençler adresi ve belirli bir problem ya da birden fazla sorunları fethetmek yardımcı yönelik. Terapötik tedavi programları psikiyatrik sorunlar veya intihar eğilimleri ile mücadele gençlik yardımcı gençler yerleşim uyuşturucu tedavi merkezleri, madde kötüye kullanımı veya bağımlılığı için özel yardım teklif ve kombinasyon konut tedavi programları kullanılmalıdır.

Yaz kampları türü seçerken çocuğun yaşına yakın ilgi olduğundan emin olmak için çocuklarını göndermek için. Eğer genç yaşına uygun bir yaz kampına göndermek emin olun. Teen yaz kampları, yaz kampları, diğer türlerine göre farklı ayarlanır. Para kesinlikle bir yerleşim arıtma tesisi ile ilgili bir sorun. Onlar ucuz değil. Bu sorunlu sakinleri, ayrıca akademik çalışmalar ve tedavi için tam pansiyon bulunuyor. Genellikle terapistler saat mevcuttur. Tüm bu uzmanları maliyet ve böylece bir konaklama giderleri oldukça yüksek olabilir.

24 Kasım 2011 Saat : 9:01

Sorunlu Gençler Tedavileri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed