Paylaş

Son Hafta Şampiyon Trabzon’mu Fenerbahçe’mi


Paylaş

Koca bir ligin sonuna daha geldik son haftanın son maçları bugun 20:00 başlıyor ve hala şampiyonun kim olacagı matamatiksel olarak belli değil Trabzon ve Fenerbahçe’nin son haftaya kadar çekişmeli geçen yarışı bu akşam son buluyor ve şampiyonun kim olacağı belli oluyor.

Fenerbahçe Sivas spora konuk olurken Trabzon ise kardemir karaburk spora konuk oluyor fener ve trabzon takımlardan birisinin puan kaybetmesi halinde diğer takım şampiyon olurken iki takımda berabere veya galibeyet sonucunda Fener bahçenin ikili averajının artısı ile otomatikmen aynı puanda olsalarda fener bahçe şampiyonluğunu ilan ediyor. Gol averajına bakılmıyor yani Ts ile Fener arasında oynanan iki maçta hangi takım üstünlük sağlamış ise üstün olan takım averajdan dolayı şampiyondur.

Fenerbahçenin şampiyonluga en yakın takım oldugu kaçınılmaz bir ferçek averaj üstünlügü ve son maç olması fener bahçenin kazanması halinde şampiyon oluyor. Trabzon ise hem maçı kazanması gerek hemde fenerbahçenin puan kaybetmesini bekleyecek.

Biz Chat evi ailesi olarak iki büyük takımımıza da yürekden başarılar diliyoruz inşallah hak eden kazansın hak eden kupayı müzesine götürsün diliyoruz.

22 Mayıs 2011 Saat : 4:06

Son Hafta Şampiyon Trabzon’mu Fenerbahçe’mi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed