Paylaş

Sohbet Siteleri Ve Seo Çalışmaları


Paylaş

Merhaba arkadaşlar kısa süre önce chat sohbet sektörüne girdim 1,5 yıl kadar bir zamandır chat sitelerim var edindiğim tecrubeleri sizler ile paylaşıyorum.

Chat site sahipleri öncelikle belirteyim çok sabırsızlar istiyorlar ki hemen ( chat, sohbet ) kelimelerinde ilk sayfaya gelelim bu iş o kadar kolay değil çok da zor değil ama sabır isteyen bir iştir. Hani bir ata sözü var ” hızlı giden atın b.. seyrek düşer”  Yani demek istedigim hızlı gelip ilk sayfaya hızlı bi şekilde de googleden silinmekdense yavaş yavaş gelip orada kalıcı olmak önemlidir.

Sohbet siteleri rekabet oranı en yüksek kelimeleri oluşturmaktadır sesli chat, sohbet gibi vs ilk sayfada bile her gün gözlemlerseniz sıralamalar değişiyor bir başka sektöre baktıgınızda aylarca belki yıllarca bile sıralama değişmiyor buradan da anlıyoruzki bu iş gerçekden hiçde kolay değil Bir çok site sahibi çeşitli isimlerde domainler alır 2-3-4 derken birde bakmış 10-20-30 olmuş eee şimdi bu adam ne yapacak ondan ona link şundan buna link vercek ve sitelerin hiç birine özgün içerik girmeyecek kopi kes yapıştır metodi ile siteleri çalıntı içerikle doldurcak ee sonra al backlin çöp sitelerden profil blog kas aaa birde baktın siteler filitreye girmiş ee olacagı buydu.

Chat sitelerine yapılan seo çalışmaları devamlılığı olan bir çalışma olmalı 3-5 saglam link aldım tamam iş bitti diyemeyiz. Çünkü chat sohbet kelimelerine günde yüzlerce binlerce konu makale yazılıyor iki backlink alma ile yerimizi koruyamayız tıpkı bu yazıda oldugu gibi özgün konular içerikler sitemize girmeliyiz.

Hergün dahada kızışan Google savaşı haline gelmiş chat siteleri arasına bizim sitmizde yerini almıştır acelemiz yok heycanımızda yok yavaş yavaş geliyoruz diyoruz sadece sesli chat alanında büyük başarılarımız olan sitelerimiz gibi chat kelimesinde de istenilen konumlara gelinecektir Allah’ın izni ile bu yazımızda burada biter Allah’a emanet olun Saglıcakla kalın.

23 Nisan 2011 Saat : 1:01
  Chat

Sohbet Siteleri Ve Seo Çalışmaları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed