Paylaş

Skype Video Chat


Paylaş

Şimdi uzun bir süredir bilgisayarlar ve telefonlar görüntülü sohbet ettik. Peki bunun gibi görünüyor ama muhtemelen sadece bir kaç yıl oldu. Herşeye rağmen ben Apple donanımlı ürünler üzerinde FaceTime lansmanı ile görüntülü sohbet kullanan insanların büyük bir artış gördük. Çok kullanırım tv / haberleri gösterir Skype bazı görüşmeler yapmak ve uzak yerlerde bir şey yapıyorsun ve hızlı bir görüşme için sinek olmaz gibi sörfçü  gibi sporcular görüşme daha fazla spor görmeye oldum. Bazı talk-show, bir kaç hafta önce, Skype üzerinden taping gidemedi konuk görüşme  oldu.

Ben gerçekten karım video Chat ve seyahat ediyorum benim kızım görmek mümkün istiyorum. Zaman farklılıklar biz nerede, çünkü zor bilgisayarda bulabilirsiniz. Genellikle ben benim kız uyumaya gitti ya da onlar için sabah zamanı geldiğinde kapı dışarı yolda kez görüntülü sohbet etmek mümkün.

Bir Web sunucusu: Bu aynı zamanda bir chat odası denir. Temelde, iletişimi kolaylaştırmak için, internet sitelerinin bir ev sahipliği yapmaktadır. Server kolayca normal bir sunucu ezmek neden olabilir video klibi yükler, yönetmek için yeterince güçlü olmalıdır.

İyi, görüntülü sohbet hizmetleri bir dizi, bir Truva atı insanların bilgisi olmadan bilgisayara yüklü olması olarak kabul edilir. Truva yazılım bilgileri, fotoğraf makinesi değil etkinleştirebilirsiniz, bir uzlaşma ile yakalamak olabilir ve dünyadaki yayıncılara chat, hedefiniz ne olursa olsun, saygın bir şirket imzalamaları gerekmektedir.

2 Eylül 2011 Saat : 10:39
  Chat

Skype Video Chat Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed