Paylaş

Skype Chat Sohbet Odaları


Paylaş

Forum üyeleri için bir Skype oda var. Size en güncel sürümü kadar ile, bir Skype hesabı gerekir. forumun Aktif üyeler (aktif düzenli olarak yazılan kişi ortalama) Yuku üzerinden uygulayabilirsiniz. bana gönder Skype forumunda özel mesaj yoluyla id ve ben bir kişi olarak eklemek ve daha sonra odasına izin. Açıkçası ben orada 24 / 7 olamaz, ama sadece “Merhaba” demek için zaman zaman odaya açılır.

Fikir forum üyeleri sohbet etmek ve sonunda döviz iletişim bilgilerini birbirleri ile karşılayabilir olduğunu, hatta belki de onlar rahat ve gayri resmi şekilde birlikte sözlü İngilizce pratik nerede odaları kendilerini sohbet kurmak.

Eğer cuma (TGIF) Ben özel bir odada forum üyeleri ile Skype üzerinde karşılayan takvimde görürsünüz. ağ üzerinde yardımcı olmuştur forumun Burada üyeleri ve dinlenmek için sadece bir şey hakkında sohbet gelip davet ediyoruz. oda erişim sadece davetiye gereğidir.

konuşma Ortak konular şunlardır: tanıtımları, güncel olaylar, yemek, kitap, sinema, spor, hobi, sanat, müzik, eğitim, aile, tatil, seyahat ve hava (herşeyden sonra İngiliz am).

Herhangi bir sorunuz varsa, forum yoluyla bana ulaşın lütfen.

19 Ocak 2011 Saat : 6:50

Skype Chat Sohbet Odaları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed