Paylaş

Seviyeli Sohbet Nasıl Olur.?

Etiketler:

Paylaş

Görüntülü sohbet odaları çok eğlencelidir. her zaman  yerde – her yerde bizi asmak ve dostlarımız ile iletişime izin verir! Ama aynı zamanda diğer insanların milyonlarca farkında olan birini arıyoruz “asılı” … size sohbet konum kim farkında? Eğer Seviye 2 yoluyla ulaşırsan bakalım. Bunu yapmak için şifre gerekir – Bir kez Seviye 1 ilettik olsun.

Eğer başkalarına bu seçeneği isteyen için belirttiğimiz nedenle okursanız Önce mükemmel mantıklı kapalı. Başkaları, ama onlarla iletişim kurabilirsiniz böylece kanalda kalmak ve insanları, bir grup oluşturan veya grup için daha fazla talep olup olmadığını görmek o kadar değil. bu durumda azından onlar söylemek gönderip, sonra da ana beyin. Son derece mantıklı ve bana mantıklı görünüyor.

İkincisi, ben alt iyi sohbetler üşenmek yüksek iyi olan insanlar var onların online ee-peen (ego) inme olanlar genellikle bulmuşumdur. Ve, bu tür sohbetleri gibi ama hiçbir şey can sıkıcı çocukça şaka dönüştü.
Verilen Ben bazıları gerçekten sen, ne diyorsun sen ne gördüm tartışmakta değilim yapmak eminim. Sadece yüksek iyi bir sürü insan daha düşük iyi sohbetler açık kalma eğiliminde düşünüyorum.

Kim kriterleri belirler Sesli Chat sistemi dizayn edilmiştir bağlıdır. üç temel seçenek vardır. Bazen sohbet veren tek taraflı olarak her chat için ayarlar. İkinci ve daha yaygın, Sesli Chat evi veren iş planlama sürecinde standartları anlaşabilirler. Üçüncü ve son olarak, çok nadir, Kmeralı chat bazen kabul edilebilir performans kendi minimum seviyede ayarlayın. Hangi sistem iyi gerçekten, özellikle iş ve koşullara bağlıdır.

30 Nisan 2011 Saat : 12:34

Seviyeli Sohbet Nasıl Olur.? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed