Paylaş

Seslinehir Site Sahibi Oku Adam OL


Paylaş

Seslinehir Sitesinin sahibi seslinehir bu satırları dikkatle oku ve sanal alemde erkeklik nasıl olur öğren chat nedir anlamını öğren dürüstlük efendilik nedir öğren sen sanal elemi hayal dünyası gören seslinehir sahibi bir mekanın bile olamamış sanalda herkezden küfür yemiş her açtıgın site googlenin çöplügüne gömülmüş sitelerinide kendin gibi bir çöp tenekesi haline getirmiş bir insansın.

Şimdi sana soruyorum chat ne demek.? senin bu soruya verecegin cevap chat de kız tavlamak herkeze istedigin gibi küfür etmek gibi cevaplar verirsin. Ama sen bilmezsin ki Chat demek edepli ve ahlaklı bir şekilde gerek kültür gerekse güncel konuların paylaşımı demektir.

Seslinehir sahibi ahlakını yitirirsen her şeyini yitirirsin insanlıgını kaybedersin o kadar site açtın yıllardır bu işler ile ugraştıgını söylüyorsun ama bir kazmanın sapı bile olamamışsın bocalayıp durmuşsun herkeze blog açmış başka site isimlerinden nemalanmak istemişsin popiler sitelerin isimlerine esinlenmiş onların isimlerine yakın domainleri almış taklitler yapmaya çalışmışsın yani hep sahtekarlık peşinde koşmuş durmuşsun şimdide seslinehir adı altında site açmışsın yine ahlaksızlıkların ile sahneye çıkmış göbek atmaya başlamışsın blog açmaya devam ediyorsun it bok yemekden vazgeçmez Ata sözü nekadarda doğruymuş.

Şimdi seslinehir sahibi Alemdar olacak şahıs bana ne diyor biliyormusunuz senin siteni ve başka bir kaç siteyi ben sandboxa soktum hemen buradan da aklınca bizi korkutacak ya bilmiyor ki seslichatevi daha 9 aylık bir domainken sesli sohbet kelimesinde google de ilk 6 site arasına girmiş ve kısa zamanda yogun kasılan backlinklerden dolayı filitre cezasına girmiştir. Ama bu şahıs hemen ben yaptım görünümü vermeye başlamış ve bir çok kişiye tehditler savurmaya başlamış.

Seslinehir site sahibine maden çok biliyorsun madem sen her siteyi sandboxa sokarsın hani çok biliyon ya neden sana anana bacına kişiligine küfürler eden birden çok siteleri sandboxa sokmuyorsun işte bunu ona sordum verdigi cevap şu onları karıştırma :D çok komik duruma düştügünün farkında bile değil nasıl site işletiyorsun işte ortada başka siteler kendine söverken birşey yapamamış halada o linkler senin site ismin yazılınca ilk sayfalarda sergileniyor.

Şimdi arkadaşlar bu seslinehir sitesinin sahibi zamanında kendisine ait en az 10 siteden benim siteme blog açmış ve bende ona blog ile karşılık verip ilk sayfalarına yerleşince küfürler etmeye başlamış kendini haklı durumuna çıkartmaya çabalamış bu şahıs kişiligi sıfır bir insan adam gibi gelip konuşacaksın karddeşim bir yanlış yaptım blog açtım karşılıklı bu linkleri silelim deseydin olmazmıydı sana yine küfür etmiyorum sadece bir tavsiyede bulunuyorum sanal alem diyip geçme şurada yazılanlanların bile hesabı sorulacak.

23 Mart 2011 Saat : 10:04

“Seslinehir Site Sahibi Oku Adam OL” için 5 Yorum

 1. ALemDaR diyor ki:

  bak eski leri yne dile getirme bunu sil adam delikanlı ol sitelerin cezası biti yine cezaya sokarım demedi deme sonra

  • Chat Odaları diyor ki:

   Bababa Alemdar bey sen daha beni tanımadınmı yaw ben böyle tehtitlere gelemiyorum biliyorsun. Sitelerim filitreden çıkmış yene sokarmışsın tehdidi ilemi sildirecen bu konuyu işte ozaman olmaz. Elinden geleni yap dostum banla, gagla, filitrele ama benim canımı sıkma kalkıp buraya yorum ile tehtit etme gel adam gibi eskiden yaşanmış bazı şeyler oldu unutalım, silelim konuları deseydin. Daha iyi olmazmıydı Buarada söyle yeni sitelerini onlarada güzel makaleler yazayım.

 2. ALEMDARR diyor ki:

  ok dişe diş bu site zaten benim dewğil bu bu seferde tüm sitelerini birlikte cezaya sokacam 1 ay bilmesin 2 ay sonra hepsine elveda deee

 3. Admin diyor ki:

  Seslinehirmisin Alemdarmısın her ne b..san sen harbiden kafadan sıyrıkmışsın bir kaç kişi demiştide bu kadarda salak olacagını düşünmemiştim. Hala tehdit etmeye çalışıyorsun yok siteni cezaya sokarım yok şöyle yaparım he bende korktum aman yapma diycem sana öylemi. Olum evladım bak benim adım >Galder< öyle sanal alemde erkeklik yapmaya çalışma tehditler savurarak bilsemki chat sitelerinin hepisi ceza değil google önbelleginden silinecek sana yine eyvallah demem. Biz senin gibi onursuz insan değiliz kalektersizlik asla yapmayız.
  Sanal alemde onlarca site açıp içine etmişsin sanal alemide kirletmişsin. Varmı filitrede cezada olmayan siten merak ediyorum. :D:D Olum seni kul sevmiyor. Google de sevmiyor. Yan yatıp çamura batmaya alışmışsın bocala dur.
  Ha bu arada işlermim yogun bir ara bakım hangi siteler açmış gizlenmişsin onlarada senin kişiligini anlatayım ki o siteye takılan kullanıcılarda okusun bilsinler.

  Aman abi anlatma diyorsan gel elimi öp ama yok sen mikrop bir adamsın mikrop bulaşmasın.:D:D

 4. [...] olacak herif birde kendisine kendisine yazdığım buradaki sesli nehir‘e  yazısına yorum yapmış bu yazıyı silmezsen tüm sitelerini cezaya sokarım. Bak [...]

Seslinehir Site Sahibi Oku Adam OL Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed