Paylaş

SesliChatEvi Gerçek Sohbet Odası


Paylaş

Sohbet, online, gerçek zamanlı dünya doğal bir uzantısı olduğunu ve müşteri hizmetleri ve satış inanılmaz bir varlık olma potansiyeline sahiptir. Ama, için doğru yapılmalıdır etkili olduğu sohbet. Ne yazık ki, nadiren. sohbet Geleneksel, pahalı ve optimize etmek zor yavaş. çok geri ve ileri-çok çok fazla zaman kaybı, çok sayıda hata ve yanlış anlamaları var. -Tam olarak ne önlemek için çalışıyorlardı Ve çoğu zaman, sonuç bir hüsrana müşterisidir.

Seslichatevi Eğer sizin müşterileriniz için etkili ve çekici aracı yapma, ne zaman uygun cevaplar otomatikleştirmek ve canlı ajanlar için öneriler sunmak doğal dil işleme gelişmiş kullanan çözüm sohbet verir. Konversiyon çözümü sunuyor sohbet:

Yakınlık. Seslichatevi hızı tepki süreleri. Birçok tepkiler hiç de zaman hiç gerek aslında, müşteriye doğrudan otomasyon gönderilen olabilir. ilgili ne zaman bir yaşamak gerekir ajan, seslichatevi cevap vermektedir önerilen karşılıklar ve göndermek ve düzenlemek için güçlü bir iş akışı yapmak araçları hızlı, tercih. Müşterileriniz farkı göreceksiniz.

Doğruluk. Manzarasına tüm veri kaynaklarını birleşik ve iş akışı konversiyon’s tutarlı zaman yardımcı her türlü bilgiye ajanlar almak hakkına sahiptir. Zor soruların ancak, otomasyon tarafından yanıt verilmemektedir incelenir ve yerine ajanları tarafından düzenlenmiş. Kalite tutarlı ve daha müşteri mutlu oldular.

Alaka. Seslichatevi sohbet kanalı yardım sunan anladığı proaktif ne müşterileri olabilir, böylece sonra. Bizim çözüm yönergelere edebilirsiniz da önermek ilgili promosyon, çapraz-satış up ve satmak dayalı fırsat.

Daha iyi bir marka imajı. Chat yazım kötü hatta bir azılı için kısaltmalar, kötü bir dilbilgisi ve. Ama bu mevcut görüntüyü istediğiniz bir marka değil. Seslichatevi görüntü markanızın ile uyumlu mevcut doğru açık, ve onlar sağlar önerilen bilgi belirli yanıtları ajanlar olmak görülme you’ve zaten onaylanmış, böylece sen.

Verimlilik. Live ajan dağıtma kanalı pahalı bir sohbet. Sanal ve pahalı, daha az, sonuçlar iyi sürekli veremez, sohbet genellikle kuru yaprak müşterilerinize yüksek. Konversiyon çözüm etkili ve verimli son derece oluşturmak için birleştirir iyi unsurları her.

29 Mart 2011 Saat : 6:39

SesliChatEvi Gerçek Sohbet Odası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed