Paylaş

SESLİCHATEVİ CHATEVİ


Paylaş

SesliChatEvi kameralı chat odaları sohbet siteleri platformu ile ülkenin en gelişmiş teknolojik alt yapısını kullanmakla birlikde tüm dünya ülkelerinde de chat ortamı için en güzel sohbet hizmeti vermektedir.

Tamam bu okul sistemi ile ben aynı IP adresini kullanarak aynı sistemde tüm çünkü IP yerine bilgisayar adını koymak yapmak tüm çalışma var. Şimdi bir laboratuvar odadayım ve tüm dizüstü bilgisayarlar’s. Onlar sesli chat evi okul sisteminde konum hepsi aynı Kablosuz bağlantı noktasına çünkü hepsi aynı IP var. Ben seslichatevi kullanıcısı için bilgisayar adını denedim ama çalışmıyor. Benim IP, ama ha, başka Kablosuz Bağlantı yoktur değiştirmek için başka bir ağa bağlanmak için çalıştım. Herhangi bir fikir?

Ben çok bu şeyi çalışır ve ben aşağı çoğu var nasıl düşündüklerini öğrenmek için merak ediyorum, ben de ben böyle arkadaş konuşabilmemiz için seslichatevi bir okul sistemi içinde işe almak için çalışıyorum .. . i var facebook falan ben sadece gerçekten bu yüzden onu oynamak öğrenmek istiyorsun … bunu lütfen bir okul sisteminde çalışması için mi Bana her şeyi söyler misiniz? de bana mesaj gönderin.

SESLİCHATEVİ CHATEVİ Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed