Paylaş

Sesli


Paylaş

Bugün sizlere ”Sesli” sitelerden bahsetmek istiyorum.

Nedir sesli site hemen kısaca belirteyim sesli siteler kullanıcılar arasında sesli chat yapılan sitelerdir. Yani kısaca internet ortamında sesli sohbet yapılabilen web siteleridir.

Sesli ”chat” siteleri sanal alemin en çok sohbet edilen siteleri olmakla beraber en iyi kaliteli chat siteleri arasında tüm Dünya da gösterilmektedir. Chatevi.com da bu hizmeti sunan en başarılı siteleden olan Türkiye’nin en büyük platformları arasındadır.

Genellikle izlenmez kamu chat, odaları, sorunları ortaya çıkar. Kişisel bilgilerinizi bu sitelerde takas olması halinde, olası bir güvenlik tehlikesi haline gelebilir. Ama genellikle, çoğu şeyde olduğu gibi, onların güvenliğini tehlikeye durumlarda yakalanan insanların sadece ihmalkar olmuştur. Kendi kişisel bilgilerini çevrimiçi ortamda kim verir. Kesinlikle olmaz. Özellikle tam bir yabancı değil. Her zaman bir şeyler yanlış gittiğinde insanlar kendilerini sohbet sistemleri suçlama ve nasıl beni şaşırtıyor.

Ancak, sohbet odaları erişimde sorun çocukların başka bir konudur. Çocuklar, yetişkinler gibi, uyanık ve çok düşünmeden bu tür bilgiler verebilir. Bu, pek çok anne-babalar ve veliler görüşünü.

Günümüzde Sohbet odaları chat odaları, güvenlik ödün herkes hata tamamen inanıyorum kadar güvenlidir.

27 Ekim 2011 Saat : 3:28
  Chat

Sesli Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed