Paylaş

Sesli Sohbet İle Ders Ögretmeni

Etiketler:

Paylaş

Öğretmenim bir mecra olarak internet kullanımı matematik konuları öğretmek bir öğretmen. Bu, sesli sohbet yazılı sohbet ve görüntülü sohbet izin gelişmiş internet teknolojileri kullanılarak yapılabilir . Temel teknolojik ihtiyacı, geniş bant internet bağlantısı olan bir bilgisayar . Gerekli olabilecek diğer aksesuarları bir yazı defteri ve kalem, bir kafa seti ve dijital beyaz tahta gibi ortak bir internet platformu. Bir E matematik öğretmen kutular metin chat hizmeti sunan düzenli olarak web siteleri sohbet .

Ancak bu, geniş yazma, matematik gibi daha etkili olabilmesi için daha iyi bir platform gerek formülü ve geometrik çizimleri içeren bir konu gerekiyor. Sesli sohbet, ücretsiz izin veren bir dijital beyaz tahta ile birlikte el yazma, matematik ders için iyi bir sistem . Ana sınıfı için ek hizmetleri Ders Faydaları oda öğretim kullanılabilir . Online bir öğretmen atama tamamlanmasında yardımcı ev ödevlerinde yardımcı ve sınavlara hazırlık desteği. Bilgilerin çoğu ikinci bir, böylece kağıt işlem kaçınarak ve tasarrufu, kağıt ve zaman bir kısmını elektronik değiş tokuş edilebilir. Eğitmenler bir düğmeye tıklama sitesinde online olarak mevcuttur. Bu seyahat süresi ve ders tesisi değerli kaydeder. Bu kez büyük bir engel sınav günlerinde özellikle yararlıdır. Bir öğretmen, öğrencilerin bir dizi öğretir geleneksel sınıf oda ders aksine, online ders bire bir.

Bireysel ilgi ve koçluk, öğrenci kendi hızda konuyu daha iyi öğrenmek ve anlamak yardımcı olur. Onun cevapsız olan bir öğrencinin okul hastalık nedeniyle ya da okulu bıraktı, E matematik öğretmen yardımıyla evden öğrenimine devam edebilirsiniz. Geleneksel sınıf içi öğretim hızını ayarlamak ve öğretmen, bu konuda belirli bir süre içinde tamamlamak için belli bir oranına sahip. Tüm öğrenciler hızına yetişmek mümkün olmayabilir. Bu durumda olabilir, hatta bir öğrenci müfredat sunmaktadır olandan daha fazla bilmenin ilginizi çekebilir olabilir ya da bir öğrencinin daha iyi anlamak için belirli bir teoriye dayalı matematik problemleri çözmek isteyebilir, ya da öğrenci, bir matematik problemi çözme yöntemi hakkında daha fazla uygulama seans gerekebilir . Geleneksel sınıf oda öğretmenler, öğrencilerin tek tek tüm Yukarıdaki gereksinimleri yardımcı olmak için mümkün olmayabilir .

E matematik öğretmenim, ya sonra ya da okula gitmeden önce ya da hafta sonları öğrenciye uygun bir zamanda kendi ihtiyaçları olan öğrencilere yardımcı olabilir . Bir online matematik öğretmen, pratik testler ve daha fazla uygulama gerektiren alanlarında koçluk öğrenci vererek sınavlar için öğrenci hazırlamak . E matematik öğretmen, öğrenci bilmek istediği belirli bir kavramı açıklamak için slayt gösterileri, multimedya sunumlar veya diyagram temsilleri, ya da canlı videolar gibi çeşitli yöntemler kullanabilirsiniz . Örneğin, bir öğrenci kağıt üzerinde bir parabol özellikleri anlayamıyorum, üç boyutlu görsellerin özelliklerini açıklar bir multimedya sunumu ile daha iyi anlamak olabilir.

Ders oturumları öğrenci oturumuna geri almak ve oturum sırasında tartışılan noktalar gözden böylece kaydedilebilir. Mesafe bir matematik öğretmen için herhangi bir kısıtlama. İyi bir E matematik öğretmen, öğrenci, yüzlerce kilometre uzakta, hızlı, ekonomik, rahat ve odaklı hizmet oturan bir rehber.

27 Ağustos 2011 Saat : 10:57

Sesli Sohbet İle Ders Ögretmeni Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed