Paylaş

Muhabbete Doyum Olmuyor


Paylaş

Sesli kameralı muhabbet süper bir canlı koyu muhabbetin içinde bulmak istiyorsanız kendinizi hemen muhabbet odasına gelin farkımızı ve tarzımızı görün chat evi muhabbet keyif odaları ile her gün muhteşem görüntüleri ile sohbet muhabbetini koyulaştırıyor.

Ve şimdi buradayız. Sesli muhabbet odasında burada kendi arka bahçesinde, bir Amerikan şirketi ve parlak bir telefon yaratan şirket size ellerini ve onu taşımak için özel bir anlaşma verir – ve tüm siz onu kullanmak istediğiniz hakkında ne kadar kişi şikayet olduğunu yapabilirsiniz. Eğer Randall Stephenson, ve tembel aptal şirket – Eğer sorun vardır. Eğer bu ülke ile yanlış şeyler.

O zaman, durdu. Hemen sesli chat muhabbet hat üzerinde hiçbir şey yoktu. Sessizlik. Ben Randall, dedi? O Evet, ben buradayım, gider. Ben mantıklı bir bunun mu dedi? O Evet, diyor, ama biz bunu yapmayacağız hala. Bak, sen numaraları çalıştırdığınızda ne bulmak biz yatırım iyi bir inşa etmek yapmak daha boktan bir ağ çalıştıran aslında daha iyi olmamız. Sadece sayı, Steve’s. Eğer yatırım geri dönüşü elde etmek için yeterli şarj edemiyorum.

Şimdi sessizlik yine vardı. Bu sefer söz etmiyorum biriydi. Boğazımda, Göğsümdeki bu gerginlik, bu garip yumru vardı. Uzun yavaş düşüşün yerleşme, yıkık bir imparatorluğu, sayı crunchers tarafından işletilen, sefil ve aptal ve yukarı sahte vatanseverlik ile kabarmış – Ben geleceğin bu vizyonu vardı.

5 Mart 2011 Saat : 9:28

Muhabbete Doyum Olmuyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed