Paylaş

Sesli Chat Üyelik Sorunları


Paylaş

İnternet’e sesli chat geldiğinde çok popüler hale gelmiştir, güncel ve yeni arkadaşlar bulmak ve karşılamak için isteyenler için yepyeni bir dünya açmıştır. Sesli chat son yönlerinden biri, sohbet odaları çıkıyor, arkadaşlığın konu ve özellikle sohbet odaları basit bir arama seçim için büyük bir seçim verecektir.

Önemli ölçüde sesli ”chat sohbet” odaları söz konusu olduğunda, daha sonra bazı çok basit ücretsiz olanlar vardır sohbet odası fikri yeni. Sadece onlar hakkında ne mükemmel bir fikir vermek çok temel bir sohbet odası sunarken, temel ücretsiz olanlar sadece normal tarayıcı bir pencere sunacak ve buradan canlı olarak başkalarının katılabilirsiniz. 

 Sesli chat odaları konak olarak katılmak için üyelik istenmeyecek, ama bu sitede ne yapabilirim gelince tabii ki daha pek çok seçeneğiniz var ki daha profesyonel siteler. Bu tür sesli sohbet odaları, temel bir profil ve bunların çoğunluğu, canlı sohbet gibi kullanılabilir kendinizi bir fotoğraf yüklemek oluşturmak isteyecektir.

Üyelik ücretli olan siteler elbette serbest olanlardan daha iyi ve bu sizi karşılamak isteyenler üzerinde daha fazla kontrole sahip. Bunların büyük çoğunluğu görüntülü ve sesli chat sunacak ve aynı zamanda belirli bir sohbet için arama seçeneği olacaktır dayalı kriterleri sadece bir arkadaş sitesi gibidir. Örneğin, romantizm ve toplantı imkanı ve sadece birisi için çok konuşmak isteyenler ile derin bir dostluk geliştirmek isteyenler için, belli bir yaşın üzerinde olanlar için özel odalar vardır.

Çok benzer bir prensip üzerinde çalışmak gibi popüler anlık mesajlaşma istemcileri biri varsa o zaman tanışma sohbet odaları daha iyi bir anlayış var. Tanışma chat odaları, eğlenceli bir sürü olabilir ve daha ciddi bir seviyeye getirebilir ideal ortağı ile birlikte, çoğunluk bir deneme üyeliği teklif ve üyelik için ödeme yapmadan önce bu yararlanmak gerekir.

Buradan anlatmayla olmuyor gelin chat odaladımıza katılın ve sesli sohbetin ne kadar güzel olduğunu sizlerde görün. Her chat sitesi farklı bir başka chat sitesine girmiş olumsuzluklar yaşadıysanız bizide o siteler gibi görmeyin sadece gelin bi bakın ortam eğlence ve en önemlisi ise seviye en üst düzeydedir.

24 Ekim 2011 Saat : 11:02

Sesli Chat Üyelik Sorunları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed