Paylaş

Sesli Chat Odaları İlkeleri


Paylaş

Chat odaları, tüm parçaları arkadaşlar ile görüşmek ve çok kolaydır . Burada chat odası, müzik, sinema, bölgeyi keşfetmek gibi tüm alanlarda katılabilirsiniz … Ayrıca, özellikleri sesli chat ve doğrudan web sitesinden ya da bilgisayarınızdan müzik çalmak, çevrimiçi doğru bir karaoke odası katılabilirsiniz.

Ne daha iyi!

Sesli sohbet odası katılmak için, sadece katılmak için chat odası ardından en sevdikleri alanını seçin. Ya da daha basitçe, ana sayfada favori sohbet odaları tercih edebilirler . Ama chat odasında katılan, onun ilkelerine uymak zorundadır. Bu makalenin Accrding, “iki yönlü bir saygı” ilkesine tanıtmak istiyoruz. Bu açılardan kendiniz ile ilgili diğer web üzerinde herhangi bir iletişim anahtarıdır

Alıntı doğru kaynaklardan alıntı Sohbet odaları şu anda en popüler online ürünlerdir. Sohbet odaları, grup üyelerine online olabilir ve kendi hesabına birbirleri ile sohbet ve gruptaki insanlara yardım etmek. Bu hizmet, her yerde ve her zaman dinlenmek için yardımcı olacaktır . Şimdi acilen, kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için en iyi sesli chatodaları oluşturmak için giriş gerekir.

1.Daima insan ve insanlar Kullandığınız dil aracılığıyla değerlendirecek unutmayın. Argo kullanmak veya yemin etmeyin. Yanlış anlamak çok kolay, çünkü mizah ve hiciv en aza indirmek için gerekli değildir.

2. Düzgün bir şekilde kendilerini ifade etme hakkına sahiptir. Yazdıklarınız kendinizi yansıtıyordu.

28 Kasım 2011 Saat : 12:27

Sesli Chat Odaları İlkeleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed