Paylaş

Sesli Chat Konuşmaları


Paylaş

Aslında bilim insanları daha fazla konuşmaya gerek. Sonuçta, biz insanlar, tüm insanlar, vergi mükellefleri için çalışıyorum. Paranızı nereye gittiğini ve neden bizim çalışma ve önemli ilginç sizin ve gelecek için ne anlama geldiğini açıklamak için bizim biraz yapmalıdır.

Neyse, ben uçuyorum ederken bana konuştum birkaç millet güzel alıcı olmuştur. Şimdiye kadar, kimse benim zaman ve paralarını kaybediyorum söyledi.

Ben daha fazla kişi olsa, konuş benimle düşünürdüm. Nedeni: Bazı insanlar benim Stephen King gibi düşünüyorum. Eşim onun gibi bakmak düşünmüyor. Ben onun gibi bakmak sanmıyorum. Ama güvenlik daha yok.

En az yarım düzine zamanlarda, güvenlik insanlar, benim yüzüm de yakından bakın ve sonra şöyle “Hey, Sesli Chat?” Ben bu gözlük’s yemin ederim. Bir zamanlar, bir adam, ben güvenlik geçti sonra bana koşarak geldi ve bir imza istedi. Ben Sesli chat, bu yüzden o bana itti kağıt imzaladı olmadığını söyleyerek onu utandırmak istemiyordu.

Ne bulduk cabbies ile görüşme ben bir uçuştan sonra geri kameralı sesli chat  arası gidiyorum, özellikle kolay yapıyor.

Ben özellikle tamamen spor hakkında, clueless ve beyzbol olduğum, ben şehre her şeyi bana alır ve ben bir beyzbol uzman görünüyor yapar aşağıdaki hile öğrendim. Ben sadece “Chat” Cabbie söylemek ve sonra cabbie kapalı ve çalışıyor.

Ben “Gerçekten, Hayır mı?” Gibi uygun ünlemler eklemek, “Hı hı” ve “Doğru.” Gezinin sonunda hep ben bir beyzbol uzman düşünüyorum cabbies. Ve hatta kara delikler hakkında konuşmak yok.

3 Nisan 2011 Saat : 1:21

Sesli Chat Konuşmaları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed