Paylaş

Seo Arama motorlarında Yükselme


Paylaş

Sorun basit: Sen zaten bir web sitesi oluşturduk ama yeterli potansiyel müşteri veya satış almıyorsanız. Google, Yahoo veya Bing İşinizle ilgili alakalı anahtar kelimeleri yazın ve 1 sayfa, 2 sayfa hatta sayfa 3 üzerinde değildir. bazen 2 bulunur bile veya sayfa 3, size ürün ve hizmetlerinizi arayan daha fazla arama bulunacak şekilde sıralamanızı artırmak istiyorum. onlar seni bulamıyorum eğer var bilmiyorum nasıl insanlar sizinle iş yapabilirim?

Biz sadece, şirketinizin görünürlük tıklama (trafik) oluşturmak nedir sorabilir miyim? tıklama oluşturmasına yol açıyor mu? neden satış üretmek mi? bu en karlı satış mı? online strateji için yatırım getirisi (ROI) dönüş nedir?

Herhangi bir online pazarlamacı söyleyecektir ne rağmen, bu güvenebilirsiniz – Arama Motoru Optimizasyonu büyük arama motorlarında yüksek görünürlük açısından ölçülebilir sonuçlar elde etmek için sürece 6-24 ay kadar sürebilir. “Rakip” sayfaları var kaç ihbar edin hemen her senin son aramalar Google’da bak. Örneğin, yazın “olay bilet spor” anahtar kelimesi ise neredeyse 500.000 rakip sayfalarında bu belirli bir anahtar kelime deyimi için var olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden ilk sayfada (ilk 10 pozisyonlar) için elde hiç önemsiz bir iş değildir.

Optimum7 sayfa 1 sıralamaları ve müşterilerimiz için bile # 1 sıralamaları (sayfa 1 üst) elde etmek mümkün olmuştur. Bu özelliği başarmak ve zaman alır sadece çabuk yapılamaz. Anahtar kelime sıralaması etkileyen önemli faktörlerdir yüzlerce vardır. Müşterilerimizin bize ve bu faktörlerin ne olduğunu bilmek için etkili olan önemli üretmek için eşsiz süreçleri uygulamak için, ve çok açgözlü en iyi arama motoru sıralamalarını güveniyor.

Aşağıdaki bizim sürecinin aşamaları vurgulamaktadır. Lütfen bunu Organik Arama Motoru Sonuçları üreten gelince hiçbir hizmet seviyeleri var değişen unutmayın. Biz en yüksek arama motoru yerleşimleri mümkün ulaşmak için tüm potansiyel araçları ve stratejileri kullanmak istemedim sadece bir prim hizmet sunuyoruz. Aşağıdaki taslak her adım tam anlamıyla alt adımlar ve dönüm noktaları onlarca içerir.

1.Geniş Kelime Araştırma

2.Rekabet Analizi

3.Web sitesi Analizi / Web Sitesi Oluşturma

4.iç özellikler Optimizasyon ve müşterinin web sitesinin içeriği

5.web sitesi faaliyet ve yerinde davranışları sürekli izlenmesi için yönetim ve diğer analitik araçları montajı.

6.Yeni içerik kaynaklarının belirlenmesi.

7.Gerekli içerik yönetim sistemleri montajı.

8.Sosyal Medya ve Bookmarking uygulanması.

9.Kalkınma ve RSS ve Veri Akışı uygulanması

10.Dizini gönderimler

11.Bloglama

12.backlink izleme sistemlerinin kurulması

13.rekabetçi backlink analiz sistemleri kurulumu

14.Sektöre özel backlink nesil

15.müşterileri için rutin bir raporlama sisteminin geliştirilmesi

23 Mayıs 2011 Saat : 7:17
  Genel

Seo Arama motorlarında Yükselme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed