Paylaş

Prezervafi İle Güvenli Seks


Paylaş

Prezervatif ile ”Güvenli seks” virüslü bir partner ile cinsel faaliyetleri ile meşgul ederken, cinsel yolla bulaşan hastalıklar edinmekten insanlar önleyebilir% 100 garantili bir formül olmadığını doğrudur. Güvenli cinsel Ancak, büyük ölçüde de cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve istenmeyen gebelik azaltabilir. Güvenli seks için ipuçları gibi önlemler izlerseniz, edinme ve yayma, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, ya da cinsel yolla bulaşan birçok potansiyel riskleri önlemek, bazı öneririz gibi, cinsel kaçınma, cinsel yolla bulaşan hastalıkları önlemek için en iyi yoldur, ancak bu mümkün değil. kesinlikle. Ayrıca, neden bir çok keyfi sunuyor böyle bir hareket kaçınmalıdır? Seks uzak durmanın mümkün olmadığı durumlarda, bir sonraki en iyi çözüm ne olabilir.

Çözüm sadece herhangi bir cinsel yolla bulaşan karşı tam koruma sağlayan tek eşli bir cinsel ilişki olabilir. Prezervatif kullanarak tekeşli ilişkileri, ortaklarının her ikisi de iyi birbirlerine bilinen, yatakta yapmaya geldiğinde birbirlerinin her sırrını biliyorum . Birbirlerine güven ve samimiyet herhangi bir sınırları birbirlerine ifade tutmak. Aralarındaki işbirliği ve anlayış birbirleri için çalışan onları tutmak ve ihtiyaç halinde birbirlerine yardım yetkileri içinde her şeyi. Bu sonuç cinsel sağlığı iyi bakım.

Her türlü cinsel hareket çekimser sonra, tekeşlilik, cinsel yolla bulaşan önlemek için son derece etkili ikinci en şekilde. Yoksunluk sadece cinsel ilişki, oral seks de birçok cinsel yolla bulaşan hastalıkların oral seks yoluyla yayılabilir, hiç önemi yoktur pratik ederken. Bu bakımdan, biz, oral seks veya cinsel yolla bulaşan hastalıklar cinsel yolla bulaşan hastalıklar verici olumsuz bir rol unutmak asla prezervatif kullanımı, koruma sağlamak için bir sınırı vardır ve% 100 güvenli değildir.

Prezervatif hem kadınlar hem de erkekler için kullanılabilir. Onlar pahalı ve her yerde kolayca mevcut değildir. Pek çok durumda, prezervatif kullanımı cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve istenmeyen gebelik önlemede yardımcı olur. Kadın prezervatifi nispeten pahalı ve her yerde bulmak kolay değildir. Güvenlik açısından, bu erkek prezervatif gibi aynı düzey sahiptir. Ancak, prezervatif kullanımı, istenmeyen gebelik ve cinsel yolla bulaşan hastalıkları önlemek için büyük ölçüde yardımcı olur, ama kusursuz bir yöntem değildir.

Güvenli seks güvenli, STD çeşit potansiyel ortağı şüpheleniyorsanız, onunla kaçınmaları Oral kontraseptifler, herhangi bir cinsel yolla bulaşan hastalık edinme, istenmeyen gebelikten koruyabilir. Güvenli seks kuralları takip etmek istiyorsanız Kısacası, herhangi bir cinsel yolla bulaşan hastalık kendinizi korumanın en iyi yolu, sadece, kocası veya karısı gibi çok iyi bilinen bir ortağı ile cinsel ilişkide bulunmak . okuyun sevişmek İpuçları keşfetmek için heyecan verici bir deneyim.

29 Ekim 2011 Saat : 7:23

Prezervafi İle Güvenli Seks Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed