Paylaş

Pirana Hakkında Yabancı Kaynak


Paylaş

Pirana onların mikroskobik yumurtadan an minik bebek piranhalar ambar, onlar dünya silahlı ve tehlikeli girer. Bebek piranha küçük kabuklular, meyve, tohum ve su bitkileri üzerinde bayram olacak. Bir kez onlar uzunluğu yaklaşık 1.5 inç onlar palet ve diğer balık eti çok yakından dolaşırım beslenen başlamak ulaşır. daha büyük büyüdükçe onlar öldürmek ve avlarını yemek avcılık farklı stratejiler kullanarak yaklaşık 20 balık grupları (sürüler) dışarı girişim başlar. onları bu kadar acımasız kılan budur – Heck, onlar sadece kurban canlı yeme başlamak, ilk avlarını öldürmek yoktur. Erişkin piranha kendi bebeklerin yemek bilinmektedir. hakkında acımasız konuşun!

Piranha okulu su kaynamaya görünür ve kan kırmızı yayık bir beslenme çılgınlık zaman. Hatta her süreçte diğer ısırıkları yaptırmayı, onlar birkaç dakika içinde etten bir hayvan şeridi gibi Vahşet ile saldırı.
Erişkin piranha hemen herşey yiyeceğim – diğer balık, hasta ve zayıf sığır, insanların bile parçalar. nehirden içmek için aşağı başlarını eğik olması hastalıklı sığır ağız ve burun ile yakaladı edilmiş ve suya çekti, sonra tamamen dakikada yiyip bitirmek. kötü tüm sesler gelince, piranha vahşi diğer avcılar gibi Amazon ormanlarında yararlı bir işleve sahip. Onlar kontrol parçası olan ve Tabiat zayıf ve hasta bu nedenle sadece güçlü hayatta ortadan kaldırmak için çalışmaktadır dengeler.

Piranhalar dünya onların keskin dişler için ünlüdür. Güney Amerika’nın yerli halkları piranha yakalayacak ve araç ve silah yapmak için dişlerini kullanır. Bu kısır küçük yırtıcı yakalamak bile balıkçı balık su dışında olduğunda dikkatli olmak gerekir. Suyun tek piranha dışarı hala yeterli bir gafil balıkçıdan et, ya da tek ayak, çıkarmak için tehlikelidir.

piranha gibi vahşi ve korkunç olarak, yenilmez değildir. genç olarak piranhalar diğer birçok yaratıklar ‘diyetin lezzetli bir parçasıdır. obur yetişkin gibi

Uçmayı öğrenirken ağaçlardan sonbaharda genç balıkçıllar, ya da kendilerini savunmak için küçük olan genç caimans (küçük timsah türü) üzerinde piranha beslemek. Amazon’un sel havzaları piranha onlar çürümek ve oksijen yetersizliğinden ölmek izole lagünler, mahsur olan kuru sezonunda kuru çalıştırdığınızda. Yetişkin balıkçıllar sonra bir kez onların genç yedik piranha yem olacaktır. onların küçülen havuzlarda ölüyor yatarken caimans, onların genç akraba yedik piranhalar üzerinde bayram olacak. Bu tür yaşam çemberdir.

21 Nisan 2011 Saat : 12:41
  Genel

Pirana Hakkında Yabancı Kaynak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed