Paylaş

Outlook ile Anında Mesajlaşma


Paylaş

Anında mesajlaşma evrim son yıllarda artmıştır. Sadece onlar sadece gerçek zamanlı hizmetleri manifatura ve sohbet için. Şimdi, anlık mesaj ve dosya paylaşımı bu tür programlar ve belgeler gibi bilgisayarlarda video ve ses dahil edebilirsiniz. Birisi şu anda gerçek zamanlı iletişim için kullanılabilir olup olmadığını Online varlığı ya da durum göstergeleri (garnitür bir kişinin kullanılabilirlik görsel araçlar) hakkında ipuçları verecek. Anında mesajlaşma istemcileri, diğer kullanıcılar için bilgisayarınızın kontrolünü serbest izin vererek tam bir işbirliği izin elbisesi var.

Herkes online durumunu görüntülemek mümkün olması için, anlık ileti kişi listenize eklemeniz gerekir ve bu bir anlık mesajlaşma e-posta adresi olmalıdır. Anlık mesajlaşma adresi, iletişim bilgileri IM Adres metin kutusuna gider . Outlook‘ta çevrimiçi durumunu açmak için, Araçlar, Seçenekler tıklatın ve Diğer sekmesini. ” Ekran çevrimiçi durumlarını bir kişinin adının yanındaki onay kutusunu ” Kişi “adı altında isimleri başlığı “.

Outlook anlık ileti göndermek için, birisinin adının yanındaki çevrimiçi durum göstergesi tıklayın. Üzerinde Anlık İleti gönder seçeneği tıklayın . Mesajı yazmak ve tıklatın gönder Sohbet kutusu göründüğünde. Bir anlık ileti gönderebilirsiniz başka bir yolu Gelen kutunuzda size gönderilen bir mesajı açmak için . Tıklayarak bir sohbet ile cevap Mesaj açılmış mesaj sekmesini tıklayın, sonra sohbet yanıt grup. Sonra, iki tıklatın , Anlık İleti Yanıtla veya Tümünü Yanıtla Anlık İleti .

Bilgisayar teknolojisi geliştikce insanlara daha kolay iletişim aracı olmakla birlikde chat gibi sitelerin önemini bir kat daha arttırmaktadır. Örnegin chat sitelerinde onlarca kişi ile anlık kameralı chat yapabilir sohbet edebilirsiniz.

 

11 Temmuz 2011 Saat : 6:56
  Chat- Genel

Outlook ile Anında Mesajlaşma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed