Paylaş

Online Sohbet Güvenliği


Paylaş

Bu gibi online web servisleri kullanarak genç yetişkinler bol vardır. Çocukların yanı sıra ergenlerde çeşitli on-line saldırılar anneler ve babalar yatkın eğilimindedir sohbet güvenliği teşvik etmek için teşvik çünkü. Online sohbet odaları muhtemelen en sık görülen yerlerde siber suçların genellikle yapılıyor. Birçok önemsiz suçlar olma eğilimindedir ve bazı cinsel ya da fiziksel kötü muameleye yol açabilir tehlikeli olur.

Babalar ve anneler, çocuklar ve de gençler, internet ya da online sohbet kullanmakta olduğunuz ilgili olarak gerçekten çok uyanık olmalıdır. Sohbet hizmetleri şiddete karşı çok duyarlı olma eğiliminde olanlar genç müşterilerine karşı suç yürütmek için herkes tarafından kullanılabilir. Federal Bureau of Investigation, genç yetişkinler ve göre çok kolayca diğer insanların iman başlıca nedeni de gençlerin kolay konular olarak gerçekleşmesi.

Genç olanlar, özellikle herhangi bir internet suçlarının kurbanları haline aileniz korumak için bazı stratejiler vardır. Muhtemelen hizmetleri takip programları, sohbet siteleri yanı sıra, genç olanları kullanmak sohbet uygulamaları koyarak kendi komutu uygulamak mümkün olacak.

Genç sohbet çocuklar güvenilir internet kullanıcıları haline nasıl anlamak gerekir oldukça çok daha güvenli olabilir . , Bilinmeyen bir kişi ile toplantı etkilerini anlamak için izin tarafından olası saldırılara karşı onları Koruma . Buna ek olarak, diğer insanların kendi özel veri sunan, aynı zamanda çok tehlikeli olabilir onlara hatırlatmak yardımcı olmak için harika.

Teşvik internet sohbet koruma belirlenmesi için ek güç gerektirir. Kendi ergenler sorumlu tutulması, ister internet üzerinden olsun ya da gerçek yaşamda herhangi bir zarar onları koruyacağım.

Çeşitli sohbet odaları erişilebilir çevrimiçi bulabilirsiniz. Sıkça, birincil önkoşulu (genellikle hiçbir ücret ödemeden kesinlikle) kayıt ya da kayıt. Bu tür siteler genellikle reklam çalıştırmak bu yüzden tüm hizmetlerini tamamen ücretsiz sunuyoruz. Burada, genç yetişkinler ve 12 yaş gibi genç çocuklar dünyanın her yerinde herkesin kolayca konuşmak.

16 Eylül 2011 Saat : 9:21

Online Sohbet Güvenliği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed