Paylaş

Online Chat Kuralları


Paylaş

Bir kişinin aşk hayatı, birçok nedenlerden dolayı gecikebilir. Şu anda, herkes kendi ilişkilerini kurtarmak için istiyor, ama kolayca kırılması ve bu sonuçları bir boşanma geliyor olabilir bir ayna gibidir. Ayrıca, iş ya da daha fazla çalışmaları için mevcut durumu hareketli olduğu gibi, pek çok diğer koşullar vardır. Zaman bu noktada, insanların sesli chat dünyasına girer gibi düşünmelisiniz çeşitli noktalar vardır.

Bu chat odaları ya da kişi sadece bir chat için arama ya da Sayın Sağ veya Bayan görülmeye herkes sağ, hafta sonları el arama olduğu için ilk planlama gerektirir? Öncelikle, online tanışma amacı karar verebilir ve bunları eklemek veya başka muhtemelen başkalarının duygularını üzgün ya da kendinizi başka bir Başarısız ilişkinin parçaları savunarak keşfetmek gerekir.

Arkadaşlarınızla paylaşın canlı tanışma ve chat odaları aracılığıyla bazı eğlenceli zaman hayata girer veya bunları isteyen herkes için ortak bir araç. Sadece aynı ilişkin arkadaşlarınızla konuşmak ve geçmişte kullanılan web siteleri için geribildirim alır.

Şahsen birini karşılamak önce, e-posta yoluyla iletişim ve telefon aracılığıyla konuşurken, sohbet odaları, yedek zaman ayırmak gerekebilir. Daha hareketli önce kendinizi ve diğer kişi için zaman verin.

Kendinize karşı dürüst olmalı ve karşı kişiye açık olması ve onlara gerçeği söylemek gerekir. Tutarak, diğer bireylerin eylemleri kontrol düzenleyen olamaz rağmen kendinize answerability geçmiş ilişkileri hakkında bir başkasının profili veya gerçekdışı görüntü ile bağlanmaktır.

Profiller üzerinden gitmek ve sizin için mükemmel bir kişi için arama yapabilirsiniz, basit ve kolay bir yoludur. Öncelikle, tüm profilleri üzerinden almak ve en iyi olanları seçin. Ancak, her zaman herhangi bir karışıklığı önlemek için tekrar ve tekrar kendi profilleri üzerinden gidebilirsiniz.

İzlediğiniz her şeyi güven veya okumak etmeyin: kendi profilleri üzerinden giderek birini tanımak için zaman ayırın, ayrıntıları ya da kendi kişisel bilgilerinizi doğrulamak için pek çok yöntem vardır. Eğer birisi sizin bölgenizde çalışan bulursanız, her zaman orada ziyaret ederek bizzat kontrol edebilirsiniz.

Chat odaları Davranış arkadaş olmak istemiyorsanız hiç sadece aptal bir şey söyleme, downgrade onların profillerini okuyarak herhangi birini deneyin etmeyin. Sohbet odaları düzenli bir muhalefet duygusu verir.

Canlı randevu hizmeti için ödeme Genellikle canlı arkadaşlık web sitelerinde kaydı için nominal miktar ücret. Hesabınızı yeniden etkinleştirmek için değilse, bu hesabı kapatma hakkına sahip. Bir sonucu olarak, çevrimiçi arkadaşları ile sohbet etmek mümkün olmayacaktır.

Her zaman online olun, her zaman online ve her gün kendinizi internet üzerinden kullanılabilir hale getirmek gerekir. Bu şekilde, hızlı aksi takdirde yetenekleri dikkat kaybetme bulabiliriz e-postalara cevap verebilir.

Güvende olun ve hiç acele gerekir: artık kişisel toplantı aşamasında, şimdi uzun bir süre chat varsa, ne varsaymak bilmiyorum.

 

25 Ekim 2011 Saat : 8:48
  Chat

Online Chat Kuralları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed