Paylaş

Omegle ve Camfrog Analizi


Paylaş

Sanal ortamda ülkenin her yerinden omegle ve comfrog odalarına ücretsiz parasız olarak katılmak mümkündür. Özelikler bu tür görüntülü sohbet sitelerine ünüversite öğrencileri daha çok ilgi duymakta öğrencilerin sıklıklar girdikleri omegle, comfrog odalarında cinsel sohbet daha çok öne çıkmaktadır.

Ağ anahtarı. Sanal dünya insanları ile bağlanması, hepimiz ne olduğunu. Onlarla arkadaş olana kadar herkes bir yabancı. Çoğu insan çalışmaları ile stres ve kötü zaman geçirmek gerekiyor. Bazen, onlar da arkadaşlarınızla sohbet sıkılıyorum.

İnternet’de can sıkıntısını gidermek oldukca kolaydır bunlardan birisi tabiki pc de oynanan canlı oyunlar ve canlı yapılan kameralı sohbet siteleridir. Gençler kız arkadaş, erkek arkadaş bulmak sohbet etmek için bu tür omegle gibi işleyen siteleri sıklıkla ziyaret eder.

Kimliğinizi ifşa gerek yok, vakit geçirmekten iş stresi öldür, Sonuçta onların coğrafi konumu ne olursa olsun rastgele yabancılarla bağlayın. Sanal alemde en çok dikkat edilmesi gerekenlerden birisi ise özel kişisel bilgilerin verilmemesi ve özel hayatınızda yaşadığınız yerleri adres, telefon vs belirtmemekde fayda vardır.

Omegle yabancılarla rasgele metin sohbetleri için bilinen olabileceğini ünlü bir hizmettir, son zamanlarda, yabancılarla sohbet web cam tanıttı . Rastgele yabancılarla görüntülü sohbet edebilirsiniz. Yaş sınırı yok veya kayıt gereklidir. Webcam tabi ve aynı zamanda pc konuşma günlüğünü kaydetmek ya da Facebook üzerinde paylaşmak.

Camfrog sohbet odalarında ”görüntülü sohbet” paylaşımı sağlar, Windows ve Mac OSX için ücretsiz canlı web kamerası yazılımı . Bu ağ üzerinden tüm topluluklar yüzlerce kullanıcı sayısı vardır. 30 milyondan fazla indirme ve milyonlarca kayıtlı kullanıcılar geçti.

15 Ekim 2011 Saat : 1:57

Omegle ve Camfrog Analizi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed