Paylaş

Omegle Gibi Siteler


Paylaş

Omegle genellikle yeryüzünde iken herhangi bir bireyin her yerde bitirmek yabancılarla eğlenceli sohbet konuşmaları teşvik için kullanabileceğiniz bir yabancıyla sohbet sitesi. Bu web sitesi olarak Anonim sohbet gerçekler temin kalmadan web sitesine giriş, bir hesap gerektirir. Bu web sayfası, varoluşun her kesiminden bireylere açıktır.

Kişiler belirli diğer insanlar ve onları daha zor bu teknoloji çağında bile, bunu gerçekleştirmek için ortaya kanca gerekir deneyim. Omegle gibi Web sayfalarına etkileşim için bu yabancılarla yerine getirmek için izin taleplerini kaynağı umuyor. Kesinlikle herkes, yine de her geçen geçen an daha dayanıklı olur, internet üzerinden kimliklerinin gizli kalmasına yöntem için gibi görünüyor. Bireysel bir sohbet web sitesi katıldığında, o ayrıntılı bir profil oluşturmak ve doğrulanabilir bilgiler ve gerçekler başkaları ile görüşme yapmak başlamasından önceki site ile yönetici vermek olacak.

Tek bir Omegle sitesini ziyaret ettiğinde, belli bir bütün yabancı bir sohbet derhal uyarabilir. Sitenize tekrar gelmesi için bir profil veya geri çağırma şifreleri geliştirmek değil gerekebilir. Omegle tüketicilerin sıkı rastgele yabancılarla sohbet etmek için izin verir. Gerçekten sadece konuşma gibi şu an için olabilir değil sadece durumda, tüm denemek gerekebilir, henüz başka bir rastgele yabancı transferi daha sonra kesmek için olmalıdır yapmak.

On sekiz 12 aylık yüksek üniversite öğrencisi, bu yeni bir sosyal web sitesi geliştirdi. Onun na, e Leif K-Brooks ve internet üzerinden sohbet ve etkileşim, doğallıkla bir tekme geri taşımak istiyoruz. Bu web sitesi aracılığıyla, insanların unutmuş bir şekilde kendilerini ifade etme yeteneğine sahip olacak umuyordu. Anonim fikir, diğer bireyler tarafından nasıl algılandığı hakkında endişelenmeden deneyimi ne ifade etmek için bugün insanların sağlar doğal bir ortam sunarak bireylerin artırmak yardımcı olur.

Bunun dışında, Omegle web sitesine adamış bir web sitesi de içerir. Web sitesinde, müşterilerin internet sitesinde kendisi yaratıcısı ve en yeni bilgileri ile bilgili olabilir. Büyük bir millet kadar yaklaşık heyecanlandırdı sona erdiğini web sitesine iki yeni eklemeler vardır. Bunlar genellikle, metin bildirim ve yeni bir iPhone uygulaması. Erkekler ve kadınlar, onlar Omegle Apple iPhone için uygulama satın alma ve yabancılarla sohbet etmek için izin verilmektedir.

Hiçbir koşulda ile mesaj alışverişi olabilir kim olduğunu biliyorum, çünkü Omegle sürpriz bir bileşeni sürekli bulunmaktadır. Farklı ülkeden gelen çeşitli yaş herhangi bir sohbet. Olasılıklar gerçekten sınırsız. Web-sitesi içinde artan ilgi, bireylerin diğer insanlarla tanışmak gerçekten bilmiyorum çok aynı bir önceki yaygın yöntemlerden nasıl boşaltılır açıklayacak.

Tüketiciler, aynı zamanda anonim oldukça cazip olabilir, ancak çoğu zaman aynı anda zararlı olabilir fark gerekir. Bu internet sitesini kullanarak düşkün iseniz, sadece masum kurbanları için kenar dikkate olmuştur siber gezegende erkek ve kadınların yükleri bulabilirsiniz gerçekleştirmek için en iyisidir. Bununla birlikte, Omegle diğer bireylerin, eğlenceli ve canlılık bir çok şey olabilir karşılamak için inanılmaz bir çözüm olabilir

20 Temmuz 2011 Saat : 4:12
  Chat

Omegle Gibi Siteler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed