Paylaş

Nokia Ovi Store Cep Telefonları


Paylaş

Nokia Ovi mağaza ücretsiz ve ücretli içerik için bir one-stop-shop içine Nokia’nın mevcut içerik hizmetleri birleştiren, gelişmekte olan bir medya hizmettir. bağımsız uygulama geliştiricileri ile birlikte içerik endüstrisinin en büyük isimleri Binlerce Ovi Store aracılığıyla medya, uygulama ve oyun dağıtımı vardır. Içerik sağlayıcılar ve uygulama geliştiriciler  ziyaret ederek Ovi Store aracılığıyla içeriği dağıtmak kaydolun devam edebilirsiniz.

Nokia dünyanın bir numaralı pazar payı ile mobil cihazların bir üreticisi ve yakınsama İnternet ve iletişim sektörlerinde bir liderdir. Biz mesajlaşma ve oyun, tüm büyük tüketici segmentleri ve insanlar, haritalar, medya müzik deneyimi sağlayan teklif Internet hizmetleri için cihazların geniş bir yelpazede olun. Ayrıca Nokia Siemens Networks aracılığıyla iletişim ağlarına yönelik ve ekipman, çözüm ve hizmetleri ile kapsamlı dijital harita bilgilerini sağlar.

Nokia kendi masaüstü ya da cep telefonu, tüketicileri daha verimli erişim umut verici, Mart ayı sonlarında bir Ovi Store makyaj duyurdu. Nokia göre, yeni eklemeler uygulamalar ve oyunlar farklı telefonlar için kullanılabilir hemen tespit oturum olmayan kullanıcılar için mobil bir cihaz seçici dahil – yanısıra, Ovi Store şimdi bir beş yıldızlı bir kullanıcı derecelendirme sistemi (övünür ) üç, daha kolay en elverişli gözden uygulamaları ayırmak için yapım. Yorum da yorum incelemeyi aygıt modeli ve asıldı zaman gösterir. Ayrıca yeni: Cleaner arama sonuçları, tüketicilerin içerik istenen tam olarak belirlemek için kolaylaştırır.

Nokia Ovi Store artık dünyada yaklaşık 50 milyon Nokia cihazı sahipleri tarafından kullanılabilir. Sadece cihazınıza indirin klasöründe Ovi Store simgesini seçerek Ovi Store mobil uygulaması indirebilirsiniz. Veya sadece telefonunuzda store.ovi.com ziyaret ederek Ovi Store alabilirsiniz.

Ovi Store iş için açık ve biz Nokia cihazları geniş bir yelpazesi için hem yerel hem de global içerik ile raflarda stoklanmış sonra,” Tero Ojanperä, Genel Müdür Yardımcısı, Nokia Hizmetleri söyledi. “Ovi Store hem içerik ve uygulama kolay ve eğlenceli bir özellik telefon ve akıllı telefon sahipleri için alışveriş yapar.”

Mobil istemci İtalyanca, İngilizce, Almanca, Rusça mevcuttur ve İspanyol ve Avustralya, Almanya, İrlanda, İtalya, Rusya, Singapur, İspanya ve İngiltere operatörü fatura destekler. Küresel kredi kartı fatura mobil uygulama ve mobil web üzerinden kullanılabilir. Ek ülkeler, diller, cihazlar ve özellikleri yıl boyunca eklenecektir.

6 Haziran 2011 Saat : 9:58

Nokia Ovi Store Cep Telefonları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed