Paylaş

Neden Sesli Sohbet Sitesi


Paylaş

Neden en çok sevilen arkadaşlık siteleri sesli chat siteleri olmuştur;? Cevabı aslında çok basit çünkü sesli siteler sohbet odaları yazılı olan chat sitelerinden çok fazla gelişmiş özelliklere sahiptir.Bunlardan bazılar sohbet odalarında kullanıcıların kamera açmaları doğrultusunda o kişileri web camda görebilir sizlerde web cam kamera açabilirsiniz ve kendinizi birden fazla oda içerisinde olan kullanıcıların görmesini sağlayabilirsiniz ve sesli olarak ister müzik açıp sesli chat odası içindeki tüm herkeze dinletebilirsiniz. Bunun gibi bir çok özelliklere sahip chat sitesi olan chatevi sitemizde sohbet ederken animasyon gifler atarak kendinizi ifade edebilirsiniz eğlenceli komik ve üzgün yüz ifadeleri gibi bir çok animasyonlar vardır.

Bunların hepisi neden sesli chat sitesi demeye yetiyor olmalı sanırım yazılı chat internetin ilk türkiyede yayğınlaşmaya başladığı zaman çok popiler sitelerdi neredeyse yaşlısı genci bu sitelerde sadece yazı ile çet yapıyorlardı şimdi ise sesli kameralı chat siteleri sanki birebir karşılıklı sohbet eder gibi özellikleri ile yazılı sohbet odalarının önüne geçmiştir.

Chatevi siteleri olarak odalarımız sesli kameralı sohbet odaları görüntülü chat için hiç bir ücret ödemeden bedava olarak katılabilirsiniz üyelik sitemi mecburi olmayan chatevi sitlerimize misafir girişlerindende katılabilir sohbetin keyifini özgürce çıkarabilirsiniz.

Hoş ve seviyeli sohbetler dilerim.

20 Ocak 2011 Saat : 12:12

Neden Sesli Sohbet Sitesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed