Paylaş

Neden Sesli Chat ?


Paylaş

Neden Sesli Chat ?

Merhaba arkadaşlar bugün size neden sesli chat ? Bunun açıklamasını yapacağım. Bildiğiniz üzere 2004 yılından sonra sesli sohbet sitelerine rağbet yoğunluğu artmaya başladı ve büyük bir patlama yaptı. Günümüzde hala kameralı chat sitelerine rağbet bulunmaktadır fakat eskisi gibi değildir maalesef. Chatevi olarak şuanda elimizden geldiğince seslichat platformunu ayakta tutmaya çalışmaktayız, gücümüzün yettiği sürece bunada devam edeceğiz.

Kameralı chat siteleri aslında çok güzel dostlukların başladığı bir platfordur. Sesli chat sitesi araclığıyla geçirdiğim 7 yıla dayanarak bunu söylüyorum, evleneni gördüm, aşk yaşayanını gördüm, kan kardeşinden daha yakın ilişkiler kurup senelerce dost kalanları gördüm. Aslında en sıcak sohbetler sesli sohbet sitelerinde başlamakta.

Görüntülü chat siteleri zamanında mirc v.b. sohbetlere rakip olarak piyasaya sürülmüştü fakat çok büyük rağbet görmesine karşın şuanda arkaplanda anılmaktadır.

Neden sesli chat ? Adlı makaleyi siz değerli sesli sohbet severleri için kaleme aldım ve kendimce nacizane olan bu makaleyi yazdım. Umarım siz değerli kameralı chat severlerine aydınlatıcı fikirler sunmuşumdur.

5 Ocak 2012 Saat : 3:13

Neden Sesli Chat ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed