Paylaş

Neden chat yapmalıyız?


Paylaş

İşyerinde patronunuza sinirlendiğiniz zaman, veya yakın bir arkadaşınızdan beklemediğiniz anda size karşı bir yanlış yapıldıysa, üstelik sözünü ettiğimiz bu iki durum aynı anda gerçekleşmişse insanın üzüntüden kafayı sıyırmaması işten bile değildir. Peki bu durumda ne yapılmalıdır? Cevabı aslında hepimiz biliyoruz. Evet, bu gibi durumlarda insan sosyal bir varlık olmasının doğal bir getirisi olarak derdini anlatmak, yakın arkadaşlarıyla dertleşmek ister. Fakat çevrenizdeki insanlara güveninizi kaybettiyseniz, bundan da önemlisi çevreniz tarafından “asosyal” olarak nitelendiriliyorsanız yakın çevrenizde samimi olarak derdinizi anlatabileceğiniz, üzüntünüzü anlatabileceğiniz pek kimse yok demektir. Bu kötü gidişata bir dur demek ise artık tamamen sizin ellerinizde. Nasıl mı?

Çoğu arkadaşınızı sesli chat sitelerini ziyaret ederken görmüşsünüzdür. Bu sesli chat sitelerini ziyaret eden insanlar birbirinden farklı sesli sohbet odalarına giriş yaparak sadece 3 harflik “slm” sözcüğüyle birbirinden farklı insanlarla tanışıklık kurabiliyor, hatta yakın ve oldukça samimi arkadaşlıkları da elde edebiliyorlar. Artık sizler de bu arkadaşlarınızı kıskanmaktan daha fazlasını yapabileceksiniz. Şöyle ki; şuan bu yazıyı okuduğunuz chatevi gibi kaliteli sesli chat sitelerine kayıt olarak istediğiniz herhangi bir kameralı chat odasına giriş yapabilirsiniz. Daha sonra odalarda yapılan sohbete yavaş yavaş dahil olduktan sonra, özel olarak da insanlarla iletişime geçebilir ve çevrenizdeki insanları tanımaya başlayabilirsiniz. Kim bilir, belki arkadaşlıktan daha fazlasını bile elde edebilirsiniz. Böylece hayatınızı birlikte geçireceğiniz, eğleneceğiniz ve ileride çocuklarınıza şevkle anlatabileceğiniz güzel anılara birlikte ev sahipliği yapabilirsiniz.

Evet, kararı verdiyseniz artık sizi chatevi.com adresine kayıt olmaya davet ediyoruz. Sitemizin üst kısmında bulunan görsele tıklayarak açılan pencereden üyeliğinizi sorunsuz bir şekilde oluşturun, ertesinde istediğiniz kameralı sohbet odasına giriş yaparak yepyeni arkadaşlıkları barındıran engin dünyanın kapısını aralayın.

11 Şubat 2012 Saat : 6:05

Neden chat yapmalıyız? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed