Paylaş

Neden chat yaparız?


Paylaş

Görüntülü sohbet odalarını kullanmak, günümüz internet kullanıcıları tarafından hemen her gün yapılan sıradan bir fiil haline gelmiştir. Teknolojinin getirdiği imkanlar sayesinde sesli ve görüntülü olarak yeni insanlarla tanışmak gibi bir nimeti kullanmak isteyen insanlar, kameralı chat odalarını ziyaret ederek amaçlarına ulaşabiliyorlar. Ancak ne yazık ki birbirinden farklı chat sitelerinin ortaya çıkması neticesinde; hangi siteyi ziyaret edeceğine karar veremeyen ciddi bir kullanıcı kitlesi karşımıza çıkıyor. Chatevi gibi kameralı sohbet sitelerinin en büyük farkı da burada belli oluyor: Kullanıcı memnuniyeti!

Elinden gelenin en iyisini yapmak, sistemlerde meydana gelen hataları anında düzeltmek ve kullanıcıları eğlendirirken bilgilendirmeyi amaçlayan sitemizde ister sesli, ister kameralı olarak sohbet imkanına erişebilirsiniz. Sistemlerimize giriş yapmak için isterseniz üye olabilir, isterseniz Facebook hesabınızla giriş yapabilir, isterseniz de misafir ziyaretçi olarak kameralı sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz. Kullanıcıların sanal olarak birbirini daha iyi tanımaları için dizayn edilmiş olan kameralı sohbet sistemini verimli olarak çalıştırabilmeniz için, bilgisayarınıza Speaky Chat yazılımını kurmanız gerekecektir. Ayrıca kamera ve mikrofonun güncel driver eklentilerini kurmanız, sohbet zevkinizi artıracaktır.

Evet, sosyal bir varlık olan insan sürekli yeni insanlarla tanışmak, karşı tarafla iletişim halinde kalmayı amaçlar. Sıkıntılı zamanlarımızda bir dost sıcaklığını yanımızda hissetmek, derdimizi ve meramımızı anlatabileceğimiz insanların yanımızda olduğunu bilmek bizi mutlu kılar. Bilgisayar çağıyla artık internet üzerinden de bu dostlukları kurabilmek chatevi gibi kameralı solmak siteleri sayesinde mümkün hale geldi. Sizler de sıcak dostluklara ve arkadaşlıklara yelken açmak istiyor, hatta hayatınızın aşkını bulmak istiyorsanız yapmanız gereken sesli ve kameralı sohbet odalarımızı ziyaret etmek olacaktır. Daha sonra panelimizde bulunan birbirinden farklı kameralı sohbet odasından istediğinizi seçebilir, mutlu dostluklar yolunda ilk adımı atmış olabilirsiniz.

25 Ocak 2012 Saat : 9:56
  Chat

Neden chat yaparız? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed