Paylaş

Moderen Sohbet Odaları

Etiketler: ,

Paylaş

Sesli chat modern bir şeklidir iletişim kullanılan Internet . Ağırlıklı olarak, haberciler herhangi yoluyla sohbet sesli iletişim ile gelir Skype , Yahoo Messenger , AOL Instant Messenger , inSpeak Communicator veya Windows Live Messenger . ücretsiz olarak hemen hemen konuşma dünya olabiliriz uçlarından Ses artış uzak iletişim önemli bir yol sohbeti olan insanlar daha fazla ya da iki.

Online multiplayer oyunlar Birçok video sohbet izin ses üzerinden iletişim oyunculara. 2011 yılında, chat  ilk seslichat uyumlu bir tarayıcı piyasaya Dreamcast . gibi Internet hizmetleri Yahoo Chat! sunucuları HTML mevcut kullanılmakta olan zaten olmasına rağmen, mikrofon ile voicechat ile çalıştı yeteneği ile tarayıcılar web Java uyumlu. oldu standart konsolları oyun gelecekteki entegrasyon Bu tarayıcı web.

Uzun mesafe telefon tarayıcı gibi programlar Dreamcall içinde entegre edildi zaten. Ön Online ve Alien Diğer oyunlar gibi Denizci mikrofon aracılığıyla dahil voicechat. 2001 yılında Sony, piyasaya Ağ adaptörü kendi için PlayStation 2 video oyun konsolu kulaklık, sohbet sesli izin verdi. 2002 yılında, Microsoft başlattı  Canlı ile hizmet birlikte, kulaklık bir sohbet üzerinden ses desteği  Premium paketi ve resmi başlangıç ​​kiti. 2005 yılında   Bağlantısı , hizmet için hem multiplayer online bir Nintendo ve için 2006 yılında Mart, mikrofon sesli sohbet yoluyla izin oyun ilk olarak yayımlanan, yapma bunu. Ayrıca, chat evi kulaklık için bir serbest bırakın sohbet yanında ses düzeyi çok güzel duyulmaktadır.

Bu program ses yerel ağınızdaki sohbet hem telefon içindir. Çok, küçük, basit, ucuz ve kullanımı kolay. Eğer ağınızda bir sunucuya sahip olmaya gerek yoktur. Ne kadar küçük bir ağ olursa olsun, tamam olacak. Biz de sizin ihtiyaçlarınıza (tamamen özel ihtiyaçlarına uygun uygulama değişen şirket logonuzu koyarak arası) için terzi. Biz de bir ses uygulamaları ile entegre sohbet etmek istiyorum geliştiriciler için açığız.

7 Nisan 2011 Saat : 6:32

Moderen Sohbet Odaları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed