Paylaş

Mırıltılı Bedava Sesli Chat Sitesi


Paylaş

Mırıltı bir olan ücretsiz sesli sohbet uygulaması daha kolay ve daha iyi hale getirmek için tasarlanmış sizin genel iletişim. Bunu kullanabilirsiniz ücretsiz sesli sohbet uygulaması deneyim mükemmel grup sohbet bir için. Bu yazılım niyeti ana daha iyi bir deneyim oyun yapmak sizin. Ancak sohbet sesli gerektiren diğer etkinlikler için bir araç gibi kullanabilirsiniz. Bu karşılaştırabilirsiniz ücretsiz sesli sohbet uygulaması Ventrilo veya TeamSpeak ile yazılım gibi.

Sesli düşük gecikme ile sohbet yüksek kaliteli ses sunuyor app sohbet almak istiyorsanız, Mumble seni düşünmek için en iyi yazılımdır. Bir oyun için özel olan bu yazılım yapar yankı bağlama oyun gibi harika özellikler ile birlikte geliyor.

Web sitesi resmi chat evi indirebilirsiniz doğrudan. download sayfasına gidin ve yürütülebilir pencereler bakmak için. yükleyici tıklayın başlatmak için üzerinde. yazılım yüklemesini bu tür fikir sorun herhangi yok sen bile yüklemeden yüz herhangi zorunda değil bu yüzden talimatları ile gerekli gelir yükleyici. Bundan sonra yükleme yapılır.

Mırıltı büyük eşsiz seslichatevi ve diğerlerinden daha iyi yapan düşük gecikme combo ile HQ ses kalitesi sağlar. ses kalitesi sağlamak için, Mumble büyük kaliteyi sağlamak için Speex ve Kelt gibi ses sıkıştırma teknolojileri kullanır. O da netliğini artırmak için sistem önişleme onun sesiyle gürültü kaldırır.

7 Nisan 2011 Saat : 7:35

Mırıltılı Bedava Sesli Chat Sitesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed