Paylaş

Mirc Evi Kameralı chat


Paylaş

Mirc canlı sesli kameralı görüntülü chat odaları sesli sohbet Arkadaşlık edinmek için bir zamanların en güzel platformu olan mirc chat odaları artık yeri sesli chat kameralı sohbet odalarına bırakmıştır.

mIRC konuşmaları giriş yapabiliyor. Eğer bilgisayarınız bir sürücü yapılandırabilirsiniz o kadar da tüm konuşmalarınızı ve dosyaları metin olarak saklanır ve erler kanal genel. Birisi bir zamanlar “dedin, – önce ama yıl en az bu sitelerin olarak parola veya adres bilgileri gibi bağlantı için gerekli tüm bulmak Internet – hatta Ve musun hep okumak onları değil, dezavantaj bir olmasa da – eğer Eğer bu özelliği eklemek için, öyle değil daha iyi konuşmaları okuyun yaparsın birisi bilgisayar, sizin değil istiyorum
ek seçenekler vardır bazı: havalesi yoluyla dosya DCC ; takma oda arama etrafında belirli bir sohbet , konuşma, sesler yeteneği dahil İngilizce’den ifadeler çevirmek. Pickup basarak Rus F2 tuşuna basarak gelen içine Rusça İngilizce F3 ; (renk seçenekleri, çok çeşitli yazı font boyutunu , vb) ve daha birçok farklı işlevleri.
Her ne program oturuyor olamazdık ne içinde değiliz – Birisi sohbet görünüyorsa, mIRC onun pencere wink hemen başlayacak, bu yüzden hemen fark edeceksiniz.

17 Şubat 2011 Saat : 5:39

“Mirc Evi Kameralı chat” için 2 Yorum

  1. serhat diyor ki:

    yaşamak cok güzelll

  2. turan diyor ki:

    Yorumunuzu Buraya yazin…

Mirc Evi Kameralı chat Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed