Paylaş

Live Chat Ziyaretcileri

Etiketler: ,

Paylaş

LiveChat web personel ziyaretçilerin bağlantıları, resimler ve gerçek zamanlı grafik göndermenize olanak sağlar. Daha fazla telefon ya da e-posta müşteri hizmetleri daha verimli, LiveChat, müşteri sadakatini güçlendirir dönüşüm oranlarını artırıyor ve satış artırmak. Chat çalışan kullanıcılar yazılım ürünleri kendi alt satırında anlık iyileşme göreceksiniz ve ömür boyu sadık kalmak eğilimindedir sohbet canlı. Bu devrimci otomatik kılavuz müşteri ilişkilerini yönetmek ve satışlarını artırmak verimli çözümler arayan herhangi ölçekli işletmelerin hitap edecek inanıyoruz.

Chat Firefox için bir kenar çubuğu addon olduğu. Bir web sitesi, herhangi bir web sitesine bakarken Chat kenar çubuğu sayesinde, başkalarıyla konuşabilirsiniz.

Akın hiç pay fotoğraf, favori siteleri haberleri ile güncel kadar kalmak ve Web arama daha kolay hale getiren ücretsiz bir web tarayıcıdır.

Ücretsiz bir sosyal ağ ve size, herkesle sohbet gitmek bağlantıların animasyonlu haritalar ve görünümü arkadaş bağlantıları ve herkesten arasında sağlayan yazılım sohbet. Live chat ile herkesle sohbet edebilirsiniz sohbet odaları girmek, insanlar bulmak ve sizin ve herkesten arasında arkadaş bağlantıları arayın. Olanaklar sınırsız -, iş arama, iş ağı uzanan yeni arkadaşlar edinmek ya da uzun süredir kayıp olan sınıf arkadaşları bulma.

LiveChat online satış ve müşteri hizmetleri çözümleri sağlayıcısıdır. 3000 içinde Web siteleri, şu anda müşteri soruları cevaplamak için çözümlerimizi kullanan müşterilerin tatmin, ilişkiler kurmak ve sonuçlar verir.

27 Mart 2011 Saat : 11:07
  Chat

Live Chat Ziyaretcileri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed