Paylaş

Live Cam Özellikleri Ve Kullanımı


Paylaş

Yeni bir video blog kayıt, web üzerinde sohbet ettiğiniz veya fotoğraflar yakalamaya olsun, size iyi bakmak istersiniz. Chatevi Live! Görünümü teknoloji otomatik olarak görüntü her zaman keskin ve canlı görünüyor ki sizin için en iyi ayarı seçer. Akıllı özellik İzleme çerçeve içinde kalmanızı sağlar Yüz ve hareket olabilir ne kadar keskin olursa olsun arıyorum.

Bir video günlüğü gönderme internete yükleyerek, veya bir ev film oluşturmak için mükemmel – PC’nize kaydedin video. Eğer tanecikler veya bulanık Live kullanarak aramaz! Cam Optia AF. Yüksek kaliteli bir 2.0MP (1600×1200) sensör, Live! Görünümü teknoloji ve otomatik ayarlama size böyle bir kompakt kamerası beklediğiniz olmayabilir video kalitesi sağlar.

Anlık mesajlaşma yüz değiştirin! kar taneleri, maske, gözlük, hairdos, vb online sohbet ederken size video görüntüsü eklemek gibi özel efektler – Yani bütün ilgili video efektleri duydum. Ama Eyfel Kulesi veya Sydney Opera Binası gibi geride güzel bir zemin olması hakkında ne bekler? Ayrıca, su dalgalanmalar halinde görüntü morph olabilir, darbe Ağzından kabarcıklar, ya da basit görünmez hale gelir. Eğer video efektleri ve daha fazlası Creative kapsamlı, ücretsiz koleksiyonu ile tüm yapabilirsiniz.

Deneyim pürüzsüz, tam hareketli ikinci dijital video ve yüksek hızlı USB 2.0 çıktı ile en kaliteli görüntüler saniyede 30 kare. Live chat! Cam Optia de geriye uyumludur ve herhangi bir USB 1.1 bağlantısı ile çalışıyor.

6 Nisan 2011 Saat : 10:21

Live Cam Özellikleri Ve Kullanımı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed