Paylaş

Kolon kanseri

Etiketler: ,

Paylaş

Kolon kanseri veya kolon kanseri şekilde ilgili diğer gerçekler hakkında kılavuzlar hayran mısınız? Eğer evet ise, altında makale sadece bilinçli olması değil ki değerli bilgiler sağlar. Geçmesi için zaman ayırın ve işiniz bittiğinde sizi hayal kırıklığına olmayabilir eminim.

Kanser önlenebilir olduğunu tespit edildiğini, ve insanların, oruç ve önemsiz gıdaların tüketimi durdurmak sadece onları etkileyen kanser durdurmak hatta kanser yendi ve. Soya fasulyesi ve sebze yeme diyet, hastalığın önlenmesi ve tedavisinde sağlıklı bir diyet olarak tavsiye edilir.

D vitamini kanseri önlemede bir çare olarak kullanmak çok iyi bir fikir. Pek çok insan D vitamini, kolon kanserinin önlenmesi oynamak için yararlı bir rolü olduğunu kabul etmiyorum. Ancak, kolon kanserinin önlenmesi amacı ile herhangi bir diyet, kalp ve diğer hastalıkları önlemek için amaçlayan bir diyet benzer.

Kanser konuda yapabileceği tek şey, bunu önlemek için. Önleme ile sol ne olduğunu bu nedenle bunun için tedavisi yoktur. Not sadece en iyi yolu uygulamak ve Bu sayede sağlıklı bir diyet kanseri önleyebilir. Aşırı şeker ve tuz almaktan kaçının ve bunların yerine lifli, sebze ve meyve.

Bu gibi iyi araştırılmış bir makale okumak için biraz zaman alabilir kolon kanseri ile ilgili bilgiler hakkında bilgi ne kadar görebilir miyim? Bu büyük bilgi geri kalanını daha yararlı ipuçları sağlayacaktır kaçırmak değil.

Polipler kolon oluşan tümör türleri vardır. Neyse ki, poliplerin erken evrede vücut hücreleri organların zarar vermez olarak kaldırmak için çok kolay. Ancak, tedavi edilmediği zaman tümör çok tehlikeli bir malign tümör olarak da bilinen başka bir form mutasyona yapabilirsiniz.

Aileniz, kolon kanseri olan bir tıbbi kayıt varsa, o şansı ayrıca kolon kanseri yaşayacaktır. Daha çok, alkol ve sigara kolon kanseri olasılığını yüksek teşvik eder bir yaşam tarzına sahip.

Bu bilgi sitesi, kolon kanseri ile ilgili özel ve genel ipuçları içerir. Aynı zamanda biraz kolon kanseri ile ilgili ipuçları içerir. Diğer birçok içerik çok sayıda ve aynı zamanda son derece yararlı bir adet geçmesi için zaman ayırın ve bu gerçekten, bir makale tekrar ziyaret etmeye değer şöhretli web sitesi ve arkadaşlarınız, workfellows, amcalar ve teyzeler için ratting layık tek ve olduğunu inanacaksınız hakkında iyi sempatizanlar.

31 Temmuz 2011 Saat : 11:25

Kolon kanseri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed