Paylaş

Kızların Chat’de Rahatsız Edilmesine Son


  • Anasayfa
  • Kızların Chat’de Rahatsız Edilmesine Son
Paylaş

Birisi Chat de sizi rahatsız ediyor? Sonra her alt sağ tuşuna pencere “Şikayet Kullanıcı” sohbet ve e-posta yoluyla kullanıcıya geri alabilirsiniz. O zaman hemen ilgilenir. kullanıcı ile görüşme Ending, pencerenin sohbet edebilirsiniz kolayca kapatır.

Eğer uzunca bir aradan yaparsanız? zaman belirli bir süre için devre dışı mı, sohbet içine yeniden giriş yapmanız gerekmektedir.

Sayfada profil bağlantıları yanı sıra kullanıcıların diğer bulabilirsiniz arkadaş olarak ve mesaj yazmak bağlantısını Chat . penceresine sohbet açacak bağlantısını bu tıkladığınız ve losquatschen doğrudan kullanıcı ile oynatabilir. Beş toplam bir yukarı ile sohbet kullanıcıları, diğer teneke ile paralel hala ders! Iyi şey engel olan tüm ile olduğuna ve habersiz ortak chat ve diğer herhangi bir özel olmadan sohbet arkadaşlarınızla ya. her biri için pencere yeni bir sohbet açacak. Böylece, gizlilik ve korunur arkadaşlarınız ve karışıklık arasında ümitsiz etmez yol.

Çoğu kız hemen dışarı atlamak ama kontrolü mümkün değildir çocuklar daha fazla, bu yüzden gevşek benim biraz kalın ve size zaman yazalım.size çünkü gerçekten ciddi mi? Seni azgın değilsin umut ve şehvetli fantezileri için vücudu yararlanmak istiyorum. (Ve tersi) hakkında ona, o serin tutun. Youtube komik videolar? Sizce, onları eğlendirmek istiyorum ya da İnternet sizin için bitti mi? Sonra öyle taraf çabuk kadın süreleri için kesin değil, bu yüzden gerek.

Senin gibi, üzgünüm mümkün ama orada var ve bu yüzden benim deneyim ince edilemez nitelikleri ile ilişkileri kazandı, sadece sorunları ve kötü inan bana kısa sürede daha iyi gibi anayım söyleyebilirim. Dürüst olmak gerekirse, biz sadece ipuçları verebilir, size yardımcı olamaz. Davranması gayet normal değil ve bu yüzden çıkar bir noktada yalan başlar neden. Ve hiçbir şey varsa, onu ancak hayatında son kız olmadığını hala çoktur takip edecek hala çok gençsin.

Öyle mi? ve neden benimle orada yanlış oldu? Ben şimdi önce oldukça zaman olduğu forumdan biriyle aşk zamanlar da oldu ben güya o sözcük için sersemlemiş pislik özür gibi sonra ancak bu kadar olur çok seviyorum rağmen sadece kullanılan, ilk olduk ve aşığız, aniden değişti kadar ve sonra da bana başka bir şey sadece harfleri Yani Internet sadece, ve beni gerçekten işe yarayan bir şey söylemek istiyorum bu yana ne aşktan söyledi? Hayatımda iyi gidebilir asla

3 Mayıs 2011 Saat : 6:48
  Chat

Kızların Chat’de Rahatsız Edilmesine Son Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed