Paylaş

Kızlara Nasıl Yaklaşmalıyız Taktikleri


Paylaş

Bir adam gerçeği biz bir şey yapmazsak, o zaman hiçbir şey olmuyor ki. bir kızın gerçek birisi onu istemediği sürece, daha sonra hiçbir şey ne olacak olmasıdır. Öyleyse, bu kız dışarı sormak iyidir. o hayır diyor, o zaman onu gün kötü yapılmış değil – Eğer o kimse daha iyi onu sormak çaba yaptı.

Üç saniye içinde kıza yaklaşabilmek için üç saniye kuralı, aşağıdaki deneyin. Aklımız bir kız konuşamayız neden için bahaneler her türlü gelecektir. Biz, “O, yiyor” veya “She’s içme” veya söylerim “O yasaktır” dedi. Neden sigara dışında o? Bir şey daha yapmak için ilginç bekliyor çünkü It’s. O makyaj bir kız koşu gördü ve düşündü, “Bu şimdiye kadar gördüğüm en aptalca şey,” ama o noktada bir faaliyeti olsa bile, o belli ki onu konuşacak birini çekmeye çalışıyor olmasıdır.

Bir kadın sadece bir erkek istiyor. Zaten her şey var. Sadece her şeye sahip olduğuna inanmak gerekir. Eğer rock ve bunun için seni seveceğim. Sizin için orada adam vardır ona kötü bir gün olduğunda ve tüm kırgın.

Etkileşim çerçevesi, biz eğlenirken olduğunu. Eğer eğlenmek için dışarı çıktım. Diye dikkat seviyor. Öyleyse, bu bir kazan-kazan durumu’s.

O da Senin görünüyor gerçekten o kadar önemli değil “dedi. Iyi görünüyor, sadece beş dakika için ona ilgi devam edecektir. Öte yandan, diğer bir sürü şey seni (burada diğer fiziksel özelliklerin eklemek liste), uzun boylu kısa ister çok dikkat etmeyecek sizin için gidiş varsa …

Biri kötü onunla arkadaşı olduğunda bir barda bir kız isabet başlayacak, diye sordu? O diğer kız arkadaşı ile konuşurken ise hiçbir ilgisi yoktur, çünkü bir sorun olabilir iki kız vardır, ne zaman, dedi. Diğer iki birbirleriyle konuşabilir çünkü tek kız varsa, size ve iyi hisset üç kız varsa, sen, iyi hisset. tüm kararlar alfa kızın Şekil çıkışı,?

Şaka ile kız, o senin bratty küçük kardeşinin gibi. Örneğin, siz sokakta bir kızla tanıştığım ve eğer onu sormak tren istasyonu nerede ve o ben büyük kente gelen Oh Tanrım, sen ateş konum. “Diyoruz, bilmiyor ve bilmediği nasıl Ben nihayet benim rehberim bulduğunu düşündü ve burada, her yerde olsun … ”

Aracılığıyla Pulluk ve kendinizi geliştirebilirsiniz. rahat olun. Bir ormanda değildir. Eğer bir savaş alanı değildir. Neden sinir olmalıdır? Iç devlet kişi etkiliyor.

Size (yani senden seçmek zorundasınız tek kız olduğunu hissetmiyorum) umutsuz olmadığında kızlara çekici. Diyor bir adam arıyorum, ben seçenekler vardır ve sana topluyorum.

11 Nisan 2011 Saat : 9:32

Kızlara Nasıl Yaklaşmalıyız Taktikleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed