Paylaş

Kiracı Genel Sorumlulukları

Etiketler:

Paylaş

Ev sahibi ya da bir özellik ajan bir kiracı ile bir sözleşme içine girdikten sonra, kiracı sözleşme süresi kadar bazı sorumlulukları vardır. Özelliğin denetimi kendisine transfer olduğunu düşündüğünde, belirli görev ve sorumlulukları üstlenir, bir ihlalin hukuki sonuçları ve kiracı neden b tek başına sorumlu olacaktır.

Mülkiyet Bakımı

Bir kiracı mal onaylar ve iyi durumda olarak kabul ettikten sonra, şimdi bu durumda mülkiyet, bu sadece korumak için sorumlu ancak kira sona erdiğinde o da benzeri bir durum mülkiyet terk etmelidir. Kiracı, mal dikkatle kullanmak gerekir ve o ev, fikstür, bağlantı parçaları ve mobilya herhangi bir zarar veya bakımsızlıkla sorumlu olacaktır. Bu başlık altında mülkiyet yıpranma girmemektedir.

Kiracı, ev sahibinin onayı olmadan mülkiyet Evcil tutmak gerekir. O bir evcil hayvan sahibi ya da tek bir elde planları varsa, o zaman sözleşme ev sahibi bilgilendirmek ve önceden izin almak gerekir. Ev sahibi kabul etse bile, evcil hayvan ile ilgili yerine getirilmesi gereken bazı koşulları vardır. Kiracı o / o tutar pet ev sahibi veya diğer komşuları için bir sıkıntı kaynağı olmadığından emin olmalısınız.

Kiracı, mülkiyet konularında derli toplu tutmak için gerekli ve düzgün bir şekilde yayınlandı. Aynı zamanda o konularda herhangi bir bölümünü değiştirmek gerekir. Sadece bu değil, fakat kiracı konuların içeriği ile birlikte güvenli ve soğuk havalarda donma noktalarını önlemek için tüm makul önlemler almak gereklidir. Bu gibi soğuk bir şehirde özellikle önemlidir. Konularda herhangi bir hasar veya arıza var ise, kiracı ev sahibine bunu haber vermesi gerekir.

27 Kasım 2011 Saat : 4:06

Kiracı Genel Sorumlulukları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed