Paylaş

Kameralı sohbetin en iyi adresi


Paylaş

Kameralı ve sesli chat yapmaya alışan insanlar, boş vakitlerinin çoğunu artık bu sanal platformlar üzerinde geçirmeye ve yeni arkadaşlıklar kurmaya başladılar. Çeşitli sesli ve kameralı chat sitelerini ziyaret ederek bu sitelere üye olan kullanıcılar, dünyanın neresinde olursa olsun herhangi bir kişiyle ücretsiz olarak kameralı ve sesli görüşme imkanını elde etmenin verdiği hazzı görünce, kolay kolay bu alışkanlıklarını da bırakamıyorlar doğrusu. Üstelik sesli chat sitelerine üye olmak ve kameralı olarak görüşmeye başlamak o kadar basit ki… Nasıl mı?

Sesli chat siteleri arasından birisi, belki de en iyisi olarak siz değerli kullanıcılarımıza tavsiye edebileceğimiz chatevi sınırları içerisinde sörf yaparken mutlaka “sesli ve kameralı sohbete giriş” yazılı görsele denk gelmişsinizdir. Hemen her sayfada bulunan bu görsele tıkladıktan sonra açılan pencereden üyeliğinizi oluşturup sisteme giriş yapabileceğiniz gibi, misafir üye girişi de yapabilir ve üyeliksiz olarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra facebook hesabınızla da sistemlerimize giriş yapabileceğinizi hatırlatmakta fayda var. Bu sayede tek tek üye adı ve mail girmenize gerek kalmadan sistemimize üye olabilirsiniz.

Sisteme üye olduktan sonra karşınıza birbirinden farklı sohbet odaları gelecektir.  Bu odaları o anki ruh halinize göre tercih edebileceğiniz gibi, memleketinizin adının verildiği sohbet odasını ziyaret ettikten sonra yurtdışında veya başka bir ilde gurbette olsanız bile hemşehrilerinizle görüşme imkanını elde edebilirsiniz. Kullanıcıların vuslat özlemini gidermek için yapılan bu çalışmayı oldukça beğenen kullanıcılar, bu hizmet için bizlere hayli teşekkür de ediyorlar.

Evet, hemen şimdi sitemizin sesli chat paneline üye olursanız sizler de bu harika servislerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizde bulunan makaleleri okuyabilir, gündeme ve güncele dair gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İyi sohbetler!

16 Şubat 2012 Saat : 12:41

Kameralı sohbetin en iyi adresi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed