Paylaş

Kaliteli Sesli Sohbet Kullanıcıları


Paylaş

Sesli ChatEvi kullanıcı arayüzü, görsel temalar, simge paketleri ve hatta pencere saydamlığı değiştirme seçeneği de dahil olmak üzere büyük bir dizisi, özelleştirme seçenekleri sunuyor. Özelleştirme tasarım durmuyor ve bildirimleri, güvenlik seçenekleri, sohbet seçenekleri ve çok daha fazla olabilir diğer özellikleri çok fark seçenekler menüsünden daha da derine kazmak gibi. Bile varsayılan ses paketi değişti ve ileri düzey kullanıcılar için, Chat evi program için eklentiler oluşturmak için bile imkanı sunar.

Her şeyi kolayca buldu ve ilk kez bir kullanıcı için bile erişilen gibi arayüzü, sezgisel. Kamu sunucuları ile bağlanma, basitçe, bu tür bir listesi gösterilir bundan sonra ülke, bölge ve şehir gibi arama filtreler uygulayarak, arama ölçütleriyle eşleşen sunucularını içeren tarafından yapılır. kullanıcıların listesi için, birden fazla seçenek vardır Chat evi yerlerde hizmetinizdedir kolaylığı ile kişi listenizi düzenlemek için, arkadaşlar ya da düşmanlar ve her kullanıcı için farklı düzeylerde izin verme yeteneği kurma gibi seçenekler.

Yüksek kaliteli sesli sohbet, düşük gecikmeleri, kendi sohbet odaları oluşturmak için yeteneği ve liste uzayıp gidiyor, Chatevi alternatifler biridir. Mumble arayüz derileri yoluyla ve Mac veya Linux tercih edenler için kişiselleştirilmiş olabilir Mumble, bu platformların yanı sıra Windows hem de kullanılabilir.

Online tanışma siteleri oluşturma başlıkları ve yıl boyunca radyo reklamları başgösteren. Birisi yaş, ilgi alanları ve din sıralayabilirsiniz ve onlar ile hayran düşecek biri ile uygun düşünce karizmatik ve nadiren sadık bir melek masal. Ancak, kişinin kişisel özellikler bir mutlak segmentinde her zaman profillerinin sol ses. Beden dili dışında, samimiyet, sevgi, veya itiraz insan sesi daha fazla iletişim kurabilirler şey var mı? Hiçbir şey “saygı,” diyor bir ses, ses, “sana hayranım” gibi çok kritik mesajlar taşır.

30 Temmuz 2011 Saat : 2:00

Kaliteli Sesli Sohbet Kullanıcıları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed