Paylaş

İphone Servis İstanbul


Paylaş

Merhaba arkadaşlar daha önce iphone 4 telefonum hakkında Burada konu paylaşmıştım. Konuya yapılan yorum ve yardımlardan anlıyorum ki bir çok iphone servisi insanları kazıklamaktalar. İphone servisi veya tamircisi aç gözlü insanlar 180 liralık bir kapağı bile 420 tl ye satmaya çalışıyorlar.

Bu konuda gelin hep birlikde bir birimize destek olalım örneğin ben Burada paylaştığım konuda eminim ki bir çok kişinin derdine yardımcı olmuşumdur. Sizlerden isteğim iphone sorunları hakkında tamir, yazılım gibi tüm konuları burada yorum yaparak paylaşalım. Ben sizlere istanbul’da dokunmatikte, ön cam veya arka camda  kapakta sorun yaşayanlar için en uyğun yaptırabilecekleri iphone servisini sizlere önerebilirim. Yorum bölümünden iletişime geçerek ve mail adresinizi bırakırsanız bu tür işleri yapan firmanın iletişim bilğisini gün içerisinde size mail olarak gönderirim.

Sizlerde ”iphone servis” sorunlarınızı bu konu altında paylaşırsanız hepimiz için faydalı olacağını düşünüyorum. İphonemiz var diye kazıklanmayalım. İphone servisleri müşterinin paralı olduğunu düşünüyor ve hep iki katı üç katı fiyat çekiyorlar. İphone telefonlarımızın tüm tamirlerini en uyğun yapan firmaları sizde buradan paylaşabilirsiniz.

4 Aralık 2011 Saat : 11:24
  Genel

“İphone Servis İstanbul” için 1 Yorum

  1. iphone yardım diyor ki:

    Merhaba admin

    Dediğin gibi benimde iphone ön cam kırıldı ve internetten baktığım yerler gerçekden çok pahalı fiyat söylüyorlar. iphonemiz var diye kazıklanmak istemiyoruz tabiki. Şu iphone 4 ön cam değişen yerin iletişim bilgilerini bana mail atarmısınız şimdiden bu konuyu açtıgınız için teşekkür ediyorum.

İphone Servis İstanbul Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed