Paylaş

İnternet Sarayı Chat Evi


Paylaş

Saray yazılım bir program olarak da adlandırılır, iki boyutlu sanal topluluklar saray kullanılan erişim için. Tipik bir saray ve kapılar, ya da bölgelerin daha tıklanabilir ya da bir dizi düz kökenli bir temsil bit-8 küresel avatar veya kullanıcı 132 piksel geniş bir  avatar kadar 132 yaratılan renk varsayılan oyuncuların temsil tarafından ya paleti.

İnternette en büyük Sarayı mirası Aslında sohbet Sarayı avatar olarak yaklaşık 10 yıl önce oluşturulan bulunmaktadır. Saray olduğundan esnek bir avatar sistemi birisi giyinmek olabilir basit bir vücut yapmak için olduğunu düşündüm. üye kendini ya da kendini göstermek için bir avatar yarattı sonra, üye şapka, çanta, soda kutuları, gofret, bisiklet, ya da el aletleri gibi giysi ya da diğer öğelerin çeşitli parçalar alabilirsiniz.

Diğer birçok Sanal Dünyalar olduğu gibi, prestij kullanıcının avatar karışıklık ile gösterilir. Bazı kullanıcılar battaniye için daha yüksek bir alan boyunca kendi avatar kendilerini kendilerini ifade etme alanı daha vermek için iki veya daha fazla müşteri ile imzalamak.

Saray 1994 yılında, Chat evi bir çalışanın İnteraktif oluşturuldu multimedya dahil birçok o vardı, daha önce geliştirdiği için yapım özellikleri aracın yazma ev-Idaho, bir de. özellikleri bu One gibi-oldu program dili ming. Adı “konulu kelime” script, oyun bir. Saray benzersiz özelliklerinden biri, zaman için onun, awa verildiğini yazılımının sunucusu

21 Nisan 2011 Saat : 7:34

İnternet Sarayı Chat Evi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed