Paylaş

İngiltere’de Sohbet Sitlerinin Kuralları


Paylaş

İnternet Servis Sağlayıcılar için ihtiyaç edinilir ve gerektiğinde sipariş kötüye araştırmak üzere, internet kullanıcıları üzerinde verileri korur, hem de İngiltere ve AB veri koruma mevzuatına ve teknik yetenekleri gerekliliklerine karşı dengeli olmalıdır. Mevzuat hangi için saklanabilir süresini kaydedilebilir ve veri türünü sınırlar.

Bununla birlikte, mevcut kanıtlar sübyancı iletişim ve çocuklar için yapılması olası zararlar için fırsat görünümünde, çocukları korumak için bazı önleyici stratejiler tavsiye etmek önem vurgulamaktadır.

İngiltere mevzuat ve offline yanı sıra online geçerlidir mevcut yasa bir dizi etkinlik odası sohbet yoluyla işlenen olabilir suçlar kapağı. Ancak, bazı endişe yeterince mevcut mevzuat tarafından ele alınması için bir çocuk olsun veya olmasın ‘online ayartma’ olarak gündeme gelmiştir. Bu sorunu “Setting Boundaries” raporu aracılığıyla yürütülüyor seks suçlarının kapsamlı inceleme daha geniş bağlamda dikkate alınması gerekmektedir. Bu kapsam veya mevcut yasal çerçeve ayrıntılı bir eleştiri denemesi için bu belgenin yetki ötesinde olsa da, olası boşluklar ile ilgili çeşitli endişeler ve değerlendirme ekibi sevk edilmiştir

Ancak, ılımlılık bu tür bazı çocuklar oldukça, kendi yaş grubu için tasarlanmış odaları sohbet faaliyetlerini sınırlayan daha konularda bir dizi üzerinde yetişkin tartışmalara katılabilir özellikle bu yana tüm çocuklar tarafından aktivite sohbet korumak için dayanıyordu olamaz. Bu veliler ve diğer bakıcılar bir ilgi çekmek ve çocuklarının çevrimiçi deneyim ve aktivite nezaret bu yüzden çok önemlidir.

Bu çalışmanın amaçları için, Internet üzerinden canlı senkronize iletişim olarak tanımlanır sohbet. Bu güvenlik tavsiyelerini çok yararlı internet bu ve diğer alanlarda uygulanabilen unutulmamalıdır rağmen Asenkron mesaj panoları, kabul edilmemektedir.

İnternet üzerinde hizmet sohbet tam web tabanlı kullanılabilirliğini ölçmek mümkün değildir. Sohbet scriptler genellikle, kendi web sitelerine çekmek için içerik sağlayıcılar tarafından kullanılan binlerce web sitesinde “+ sohbet + oda” da İngiltere arama motoru sorguları ile tespit edilmiştir. özgür yazılım programları geniş bir yelpazede sohbet Facebook’a tesisleri ayarı için doğrudan Internet’ten indirilebilir.

19 Mayıs 2011 Saat : 7:12

İngiltere’de Sohbet Sitlerinin Kuralları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed