Paylaş

İlham kaynagı


Paylaş

Bu kısa ve ilham verici bir şiir onun birkaç kısa cümleler içinde bilgelik bir dünya vardır. Güçlü bir hatırlatma veya fikir bizim düşünce yaptıklarımızı olarak hizmet vermektedir. Ne biz sürekli ve düşünme inat olmak iyi ya da kötü, er ya da geç bizim düşüncelerimizi tezahür edecek gerçeğe dönüştürmek.

Bir uyandırma beni yerine hep amaçsızlık izin devralan benim kendi düşünme izlemek için öğrenmek için çağrısı. daha hoş düşünceler benim olumsuz düşünceleri yönlendirme, ben genellikle çok hislerimi oldukça hızlı bir değişim yaşayabilirsiniz. Ben bu şiiri bana ilham gibi, iyi yürekli ve güzel düşünceler geliştirmesi ile teşvik edeceğini umuyoruz.

Ben ilham verici, canlandırıcı ya da sadece belli bir duygu uyandırmak hissediyorum şiir koleksiyonu dizayn ettik. Bir şiirin gücü, bizimle bir noktaya dokunmak için bize bir şey hissettirmek’s …

modern Şiirlerinin yanı sıra, bu şiirlerin önce bazı şairler yüz yıldan fazla bir ya da birkaç on tarafından yazılmıştır, bu yüzden tüm insanlar temsil eril kullanarak biraz eski moda bir dil içermektedirler. Ama bu şiir o kadar ilham verici olduğunu ve ben zaten benim toplama ekleyene karar verdik, bu yüzden konuşmak hissediyorum çünkü. Neyse ki bizim için kadın, her zaman geri çekebilir kendimizi okumaya kullanılır:)

Bu arada, yavaş yavaş bu şiir içinde iyilik ve hazineleri tadını çıkarmak için zaman ayırın. Tadını çıkarın!

19 Mart 2011 Saat : 4:25
  Chat- Yasam

İlham kaynagı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed